Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos görbe (lesz)?

Ez trifázisos görbe (lesz)?

Figyelt kérdés

Megmutattam olyan embereknek, akik értenek hozzá, szerintük egy trifázisos(lesz)

Úgy hallottam ilyen görbénél nagy esély van a terhességre. Rákukkantotok? Mi a véleményetek?



[link]



2020. ápr. 26. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Jók az esélyek, jól néz ki! Drukkolok! :)
2020. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm🙆😉❤
2020. ápr. 26. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A görbe jól néz ki, de az együttlétet szerintem nem időzítettetek jol. :(
2020. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont költöztünk el, ne is mondd... agyvérzést kaptam.. bár ha összejönn nagyobb az esély lányra.. lehetett a jelölés előtti nap is ovum, de akkor sajnos hasmenés miatt nem tudtam mérni
2020. ápr. 26. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még bármi lehet. Sajnos az aktisok nem voltak túl jókor.

Mutatom az én e havi görbém. Nekem egy napig ment fel és most esik le a hő, szóval egy nap még sajnos semmit nem jelent csak ha fent is marad a hő.


[link]

2020. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden vélemény és tapasztalat hasznos ❤
2020. ápr. 26. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még közel sem trifázisos. kéne legalább 3-4 tized eltérés a ciklus első feléhez képest, a ciklus második felének elején, majd ismét legalább ilyen nagy eltérés a továbbiakban. Neked csak szép a görbéd amiből simán lehet baba :) Drukkolok, de az időzítés tényleg nem volt jó, így elég kicsike az esély :( Közel 5 napot kellett volna kibírnia a spermiumnak... utána meg ahogy együtt voltatok, az meg túl késő. Azért megy a drukk.
2020. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp megírom a végét :))
2020. ápr. 26. 08:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnéznétek az én görbémet is? Én úgy látom,hogy későn voltunk együtt.

[link]

2020. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!