Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik a menstruációm,3...

2 hete késik a menstruációm,3 napja csináltam egy tesztet délután ami halvány pozi lett majd pár mp (kb 10) múlva eltűnt a 2. csík. Hasam görcsöl, mindjárt megjön érzés de semmi. Esetleg baba? Vagy hibás volt a teszt?

Figyelt kérdés

Holnap megismétlem a tesztelést ha addig nem jönne meg ( folyton megjön érzésem van )

Járt már valaki így?

Egyébként nem jellemző nálam, hogy ennyit késne.


2020. ápr. 26. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg felszívja a vizeletet, gyakran látható a teszt csík. Ezért van a legtöbb teszten az, hogy 3-5 perc után leolvasható. Sokakat ez megzavar. Nem jelenti, hogy pozitív a teszt. 2 hét késésnél leugrana a csík. Ha szokott kirívóan hosszú ciklusod lenni, tehát több mint 14 nappal hosszabb mint a megszokott, akkor lehet reménykedni, mert az azt jelenti sokkal később volt ovu. Ovu után 16 nappal egyértelmű pozi lesz a teszt. Tehát nem gondolnám, hogy terhes vagy. Simán lehet elmaradt ovu, hormongond, stressz akármi. De évente egyszer teljesen normális, ha csak úgy nem jön meg. Ha terhes lennél már pozi lenne. Sajnálom, várd meg a kövi mensit.


Ha nem jön meg, és te állítod, hogy lehet terhes vagy akkor csinálj még tesztet, de ekkora késésnél csak akkor lennél terhes, ha mensid napján lett volna ovud. Akkor még lehetséges, hogy később pozi lesz. Szóval gondold végig. Akiknek később lesz pozi azoknak később volt ovu... tehát nem is késett annyit a mensijük.

2020. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár másodpercben mindig látszik a T melletti csík is, miközben a vizeletet beissza. A dobozon rajta van, mikor olvasható le az eredmény: pont emiatt. Negatív így a teszted, nem vagy terhes. Ha két hete késik felesleges újra tesztelned már kimutatta volna! Más miatt késik.
2020. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hibás a teszt. A reagens helye nem pozitív teszt, az nem tűnik el a száradással. Két hetes késésael már kérdés nélküli pozitívat látnál!
2020. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én szintén így vagyok, de nekem szokott később lenni az ovum, pedig tényleg minden eredményem jó. Holnap tesztelek én is, bár nekem lett egy xepil tesztem extra halovány. Nem veszem pozitívnak, mert nem, de a férjem is látta. Drukkolok azért. Nálam semmi "tünet", hogy megjönne. Szóval meglátjuk. Majd írj, ha teszteltél.
2020. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig szinte órára pontosan jött meg. Aztán egyszer nem jött meg, de a tesztem is negatív volt. majd 1 héttel, de 2 héttel később is negatív volt. Ez ritka, de minden ilyen kérdésnél leírom, mert nagyon bosszant, hogy itt egyesek kijelentik, hogy biztos nem vagy terhes, meg leugrana a csík... az enyémen 3 héttel később tényleg nagyítóvl lehetett csak látni második csíkot, aztán mégis 4 éves lesz a gyerekem...
2020. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan később volt ovud. Ovutól 16 nappal lesz pozi a teszt, ezért késett annyit a mensi és lett csak később pozi a teszt.
2020. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :) rendben meg irom, te is írj ha tudsz valamit ☺️

Egyelőre nekem még mindig vannak görcsök, de semmi más "tünet" nincsen

2020. ápr. 26. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
6, én ezt tudom. UTÓLAG. De akkor, abban a helyzetben nem tudtam, nem tudhattam, hogy most miért késik és miért negatív a teszt. Utólag ez nyilván egyértelmű, de a kérdező még nem az "utólag" fázisban van, hogy egyértelmű legyen neki
2020. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én az együttlét után 19nappal csináltam 3 tesztet.Negatív lett.Rá két napra a 21.napon halvány pozi.És azért az együttlètet írom,mert utàna már nem voltunk együtt ,mert utazott el a párom.
2020. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül mi lett? Baba vagy megjött?
2020. máj. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!