Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nappal a menstruáció...

Két nappal a menstruáció előtt védekezés nélkül voltam a párommal. Kétszer nem védekeztünk. Teherbe esés esélye így mennyi lehet?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem túl sok. Rendszeresen így csinaljuk (hozzateszem nem lenne gond, ha megis osszejonne), de sosem lett meg baba belole. Rendszeres, szabalyos 29 napos ciklusaim vannak.
2020. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sógornömnek éppen így lettek ikrei!
2020. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges esélyeket latolgatni, mindenki másképp működik, bárkinek lehet kései ovulációja...stb. Ha gond lenne a baba, inkább ne kísérletezgessetek.
2020. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szabályos ciklusnál is van esély. Ha nem használsz ovu tesztet, egyáltalán nem tudhatod, hogy esetleg nem e pont abban a ciklusban lett később ovud. Nyilván, ha pár napra rá megjött a havid, akkor középidőben volt ovu és nem lettél terhes. De nem vagyunk robotok, ha 15 éve mindig 28 napos ciklusa van valakinek, lehet véletlen pont akkor lesz kései ovu és abból baba.


Használj ovutesztet és akkor, biztosra mehetsz a dolgodban. De csak akkor kísérletezzetek, ha nem lenne gond egy baba, ha még is összejönne.

2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ovutesztrol csak annyit,hogy nekem edddig sose volt pozi, pedig van mar egy gyerekem, most pedig hogorben latom, hogy volt ovu de a tesztem negativ lett. Ezzel csak arra akarok celozni, hogy a teszt lehet rossz, vagy epp nem kapod el a pozi idoszakot. Akinek gaz lenne ha jonne egy baba NE KOCKAZTASSON EZZEL A MODSZERREL
2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy kinek mikor van szimplán peteérése. Mert van, akinek nem csak egyszer van a hónapban. Így bármikor esedékes lehet a terhesség.
2020. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni kinek mikor van peteérése, bizony, én úgy lettem terhes a fiammal (tervezett volt), hogy mikor visszaszámolták nagyjából mikor fogant az utolsó menstruaciohoz képest bizony nem középidőben volt a peteérés, hanem később. És pont akkor voltunk együtt így baba is lett belőle. Szóval ha nem gond hogy terhes leszel, csináljátok, de ha gond, akkor nem kellene kiserletezgetni és huzzatok gumit.
2020. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2020. ápr. 28. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!