Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a véleménye a maca...

Kinek mi a véleménye a maca gyökérről?

Figyelt kérdés
Por vagy kapszula formaban a hatásosabb? Aki próbálta már tapasztalt változást, érdemes kipróbálni? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2020. ápr. 27. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én por formájában fogyasztottam. De azt nem tudom biztosra mondani, hogy segített-e, mert amikor fogyasztottam, életmód váltáson mentem keresztül és az is lehet, hogy ez segített inkább. De szerintem érdemes kipróbálni, én is újra tervezem, csak most nehéz eljutni olyan helyre, ahol tudnék venni.
2020. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban van kapszula formában, por formájában még nem találkoztam vele, és azt kicsit drágállom, 30 darabos és kb 3000 forint, és azt csak ugy lenne hatásos ha párom is meg én is szedném, de az havonta akkor 2 doboz és nem csak egy hónapot kéne hanem akkor már rendszeresen hogy hatását kifejtse, ezért kérdezem ha nem segít semmit akkor inkább meg se próbálom
2020. ápr. 27. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bio boltban vettem port, de csak én fogyasztottam, párom nem. Lehet, hogy előbb elég lenne, ha csak te szedném, kapszula formájában is tökéletes. Sőt még talán jobb, mert abban már eleve ki van mérve a napi adag.
2020. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi miatt szeditek?
2020. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állítólag a termékenységben segít a nőknél is meg férfiaknál is (növeli a spermiumok számát) és sok más nagyon jó hatása is van ha lehet hinni a googlenak :) pl immunitás/ vitalitást javítja, stresszt meg szünteti, fogyásban is segít, agyi funkciók/ memória..migrént megszünteti és rendbe teszi a rendszertelen ciklust, növeli a libidót...ha csak fele igaz ezekből már akkor is meg érné nekem :)
2020. ápr. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!