Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron hiány?!

Progeszteron hiány?!

Figyelt kérdés
Kérlek osszátok meg velem, milyen jel figyelmeztetett rá, hogy gond van a progeszteronnal?!
2020. ápr. 28. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendszertelen menzesz, sok barnázás/együttlét utáni barnázás, ha megjött akkor elhúzódó vérzés. Ezek a fő tünetei nálam.
2020. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindig pontosan megjött, úgyhogy nem gondoltam volna, hogy bármi gond lehet. Nem estem teherbe és kiderült, hogy van cisztám és később, hogy endometriózisom van. És akkor tudtam meg, hogy ez progeszteron hiánnyal jár, mert ilyenkor túlsúlyba kerül az ösztrogén.

Az egyedüli jel talán a pattanások voltak. Nem volt túl sok, de egy felnőttnek általában már egyáltalán nincs. Sok orvosnál voltam vele, de sose mondta senki, hogy ez ilyen problémákat is jelezhet.

2020. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Napokig barnázás menstruáció előtt, gyenge vérzés, alacsony libidó
2020. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a multkor 28 napos ciklus mellett a menzesz elotti 5 napon már volt barnázás, de olyan, hogy mini tampont is hasznalnom kellett. Most a 18. naptól barnázok, pedig a 16. naptól szedtem progeszteron tablettat is :(
2020. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon enyhe progihiányom van, és semmi nem utalt rá, csak a hormonvérvétel. Igazából nem is tudnék róla, ha nem tudtuk volna előre a férjem korábbi eredményei miatt, hogy lombik kell majd nekünk.
2020. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a rendkívül hasznos információkat! Mi is babát szeretnénk, 8 hónapja nem sikerül, és azt vettem észre, hogy mióta próbálkozunk sok minden változott!

- már egy héttel a menses előtt elkezd fájni a méhem

- ovuláció után fájnak eléggé a melleim, pattanásaim lesznek

- és mostmár a 3. Ciklus, hogy 5 nappal menses elott elkezdek barnázni

- ovuláció tutira rendben van, uh és ovuteszt is igazolja

Par nap mulva megjon, rá 3 napra megyek a hormonpanelre

2020. ápr. 28. 11:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, és teljesen pontosan jön meg
2020. ápr. 28. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt egy vetélésem, onnan tudtam meg, hogy progeszteron hiányom van.

A menstruációm mindig pontos volt! Középidőben éreztem is mindig a peteérést.

Menstruáció megjövetele előtt már 1 héttel fájt a hasam, nem nagyon, de éreztem.

Nem barnáztam menstruáció előtt, egyből rendesen jött meg. Viszont kb. 2-3 napig volt piros, utána inkább már barna volt.

Nekem ezek mellett volt progeszteron hiányom.

2020. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Uuu utolso koszonom! A Te tuneted stimmel az enyemmel, annyi, hogy en nem voltam meg terhes, de lehet, hogy ezert!
2020. ápr. 28. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Probald ki a honerozest. En most azzal kovetem nyomon, mivel nincs dokim. Ha utana olvasol megerted mire gondolok. Ha meg esetleg nem probaltad. Sok siekrt a babahoz :)

Ja amugy nekem is progi hiany volt, plusz kiderult endos ciszta is. Azota azt kivettek, most meg fogalmam sincs h allok igy doki nelkuk :(

2020. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!