Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emlékeztek rá, hogy a ciklus...

Emlékeztek rá, hogy a ciklus hanyadik napján történő együttlétből fogant a babátok (babáitok, gyerekeitek)? Igaz hogy peteérés napján inkább fiúk fogannak, míg előtte lányok?

Figyelt kérdés

Nekünk már van egy 4 éves nagylányunk. Most várjuk a második babánkat, de még csak a 8.héten tartok, nem tudjuk mi lesz. Első terhességemnél annyira össze vissza voltak a ciklusaim (30-40 nap közöttiek) hogy nem tudtam volna megmondani mikor fogant, szerintem a szülés időpontját se jól számolták anno ki, mert 28 napos ciklusokkal számoltak, tehát nem tudnám megmondani mikor fogant.

Meg akkoriban nem is foglalkoztam ezzel a kérdéssel, az igazat megvallva. Viszont nagyon vágyunk egy kisfiúra és elvileg “jó” napok voltunk együtt hozzá, ovulációs teszt szerint legalábbis, szóval nagyon bízom benne hogy bejön a dolog. Annál is inkább mert azóta sincs óramű pontos vérzésem, úgyhogy csak az ovu.tesztben bízhatok. Más praktikákat nem néztem, az ilyen naptár jóslásokban meg nem hiszek.

Tudom hogy így is úgy is kiderül majd 4-5 héten belül nagyjából biztosra, hogy ki lakik odabent de kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra, már ha van ilyen és ti tudjátok.🤷🏻‍♀️

Egyébként ha újabb kiscsajszi lesz akkor is nagyon boldogok leszünk, az egészség a legfontosabb, közhely, de nagyon igaz :-)

De szerintem titkon mindenki vágyik erre vagy arra a nemű gyerkőcre, főleg ha már van egy gyermeke.

Mi egyébként 3 gyermeket tervezünk (nem a csok vagy egyéb dolgok miatt, hanem mert férjemnek is és nekem is 2 tesónk van és nagyon szerettük) úgyhogy még van egy esély ha esetleg most nem jön össze. ❤️



2020. ápr. 30. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a szerencsén múlik.
2020. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk:

8.ciklusnapon : lány

14.ciklusnapon : lány


A fiamra már nem emlékszem h mikor fogant.

2020. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Október 10en volt meg, és október 22en voltunk együtt, kisfiam lett :) nem tudom h szoktak számolni ezeket a napokat (12 dponak mondják? Nem tudom tényleg 😂)
2020. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom pontosan hányadik ciklusnapon fogantak, de pontosan peteéréskor(ciklus. Hu számításai alapján) tehát a 14. Nap kornyekén. Mindkettő lány.
2020. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menstruáció után 3 nappal. Lány lett


Ciklus közepén. Fiú lett.

2020. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovulácio elott 2 nappal, lány. Másik kettő is kislány, nem tudom mikor fogantak, az elso biztos, mert az az egy alkalom volt.
2020. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal az ovuláció napján voltunk együtt, most várom a 2. babát, nála 1-2 nappal ovuláció előtt. Ő kislány lesz.
2020. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose néztük a napokat, és a ciklusom is változó volt mindig is. 2 lányunk van, és most várandós vagyok a pici fiúnkkal 💕 ha jól tippelek a 28.napon foganhatott
2020. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!