Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy igy mar ved?

Terhes lehetek vagy igy mar ved?

Figyelt kérdés

Sajnos kellet tartanom fel ev szünetet a fogamzás gátló szedésével.

Most kezdtem újból doki javaslatára nem az elso napon kezdetek hanem az 5.-en.

A betegtájékoztató szerint igy meg 7 napig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Viszont ma vagyok az elso szem szedesetol 9.nap es az este a párom belem élvezett.

Terhes lehetek vagy igy mar ved?


2020. ápr. 30. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha azt írta a betegtájékoztató, hogy további 7 napig még ajánlott a kiegészítő védekezés, utána már nem, mert kialakul a védelem, nálad meg már eltelt 9 nap, akkor mi a kérdés? Segítsünk a számolásban? Igen, a 9 több, mint a 7. :)

De most komolyan. Senki nem lát beléd, nyilván a védelem kialakul, hisz a tájékoztató is ezt írja, de hogy konkrétan mi zajlik a te szervezetedben, azt senki nem látja...

2020. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet a leírásban.

“A betegtájékoztató szerint igy meg 7 napig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Viszont ma vagyok az elso szem szedesetol 9.nap es az este a párom belem élvezett.”

Szóval akkor több mint 7 napig alkalmaztatok kiegészítő védekezést, vagy nem szexeltetek, és csak a 9. napon voltatok kiegészítő védekezés nélkül együtt, szóval így véd már a gyógyszer.

Én legalább is így értelmeztem a kérdésed.


(Viszont ha úgy értetted, hogy a mai naptól kell még hét napon keresztül kiegészítő védekezést alkalmaznotok a betegtájékoztató szerint, és ennek ellenére beléd élvezett, akkor lehetsz terhes. Mondjuk kétlem, hogy több mint 2 hétig kéne 5 nappal később kezdés miatt kiegészítő védekezés alkalmazni, akármelyik gyógyszernél.)

2020. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azert bizonytalanodtam el mert ugye ha elso nap kezdem el igy mar 24 oran belul ved.

Mivel en az 5 napon kezdtem el nem voltam benne 100% biztos,hogy igy mar ved.

2020. ápr. 30. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel most kezdtem el szedni.Eddig fel evvel ezelott Yasminellet szedtem,most Tri-regolt irt fel az orvosom.
2020. ápr. 30. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezt már én sem értem. Te magad írtad, hogy nem az első, hanem az 5. napon kezdted el szedni és elolvastad, hogy ebben az esetben még további 7 nap kiegészítő védekezés szükséges és nálatok már eltelt 9 nap ehhez képest. Akkor most már tényleg nem értem, hogy mit nem értesz?
2020. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!