Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes fogamzásgátló...

Lehetek-e terhes fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szedem a Regulon nevű fogamzásgátlót és eddig bevált. Viszont szedtem mellette antibiotikumot, igaz csak kevés ideig, néha fájdalom csillapítót. Furcsán kezdtem magam érezni és csináltam egy tesztet még a havim előtt és negatív lett. Igaz, h megjött de ahogy olvastam az lehet megvonásos vérzés is. Furcsán feszül a hasam alja és a derekam is fáj, néha émelygek. Volt valaki hasonló helyzetben?

2020. ápr. 30. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A tesztet az antibiotikumos kúrát követő mennyi időn belül csináltad? Mert ha nem telt el legalább 2 hét, akkor igazából még korai volt a teszt.

Ha eltelt, akkor nyilván nem vagy terhes. A tüneteidet pedig más is okozhatja, nem csak terhesség.

2020. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom pontosan. De az utolsó együtt létünk és a teszt között eltelt 2 hét. De akkor is aggaszt, mert van 2 olyan ismerősöm is akiknek negatív lett a teszt pedig babát vártak
2020. ápr. 30. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha foamzásgátlót szedsz mindig megvonásos vérzésed van. Az antibiotikum miatt pedig kellett volna kiegészítő védekezés, olvasd el a betegtájékoztatót. Nem valószínű, de lehetsz terhes, ha a vérzés kevesebb, rövidebb ideig tartó volt gyanús lehet, és lehet korán teszteltél.
2020. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát az egyetlen módja, h biztos legyek a vizsgálat...
2020. ápr. 30. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kora terhességet a nőgyógyász sem tudna megállapítani, de elküld vérvételre, ami biztosat mutat.
2020. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!