Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mekkora az...

Terhes lehetek? Mekkora az esely ra?

Figyelt kérdés
Egyuttlet utan vettuk eszre hogy minimalisan de a gumi ki volt repedve az ondotartaly resznel. Aznap lehetett pem is mert a nyakom arra utalt. Nem szeretnek hormon bombat de nem tudom belem ment e egy csepp ondo is.

2020. ápr. 30. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk. Nem voltunk az óvszer helyében.
2020. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azert erdekel mert eleg migrenes vagyok ami miatt fogamzasgatlot sem szedhetek. Felek rosszul lennek akkora adag hormontol.
2020. ápr. 30. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy mi lenne rosszabb. Pár napig s..rul lenni az esemény utáni tablettától esetleg, de ez sem biztos, vagy kihordani és megszülni egy babát, ha netán megestél...Én erre tuti bevennék esemény utánit. Kiszakadt az óvszer. Ekkor bizony indokolt.
2020. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszakadt - akármilyen picit is -, akkor lehetsz töle terhes!

Amennyiben nem igazán gond, ha lesz egy gyerek, akkor nem kell semmit tenni, csak reménykedni, hogy mégsem.

Viszont ha semmiképpen nem tudtok vállalni egy babát, akkor feltétlen vedd be a 72 órás tablettát. Mellesleg ennek más a hatóanyaga, mint a fogamzásgátlónak, szóval az sem biztos, hogy rosszul leszel töle. De szerintem inkább most esetleg egy-két nap, mint egy nem kívánt gyerek.

2020. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!