Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérésem, nyák nélkül?

Lehet peteérésem, nyák nélkül?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 9.ciklusnapon, a menstruációm 4 napig tart mindig, és 27 naposak a ciklusaim.

Tegnap óta mindjárt megjön érzésem van, de nincs nyákom.


2020. máj. 1. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most éppen így lettem terhes. középidőben volt termékeny nyákom, de a görbém szerint nem volt peteérésem. Egy héttel később mutatta a görbe a pé-t de nyákom nem volt. Uh igazolta,hogy akkor estem teherbe amikor a görbe is mutatta a pé-t.
2020. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én különösebben sosem figyeltem, hogy van-e nyákom peteéréskor, vagy pedig nincs. Mivel mindig éreztem, hogy fáj, így tudtam hogy akkor van. De úgy emlékszem nekem nem mindig volt, anno nővéremmel beszéltünk erről, akkor is mondtam, hogy nekem nem a nyák jelzi a peteérést.
2020. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. máj. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!