Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés napján legyen aktus?

Peteérés napján legyen aktus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Peteérésem van. Nem tudom, hogy legyek-e együtt a párommal, mert tegnap voltunk és azt hallottam, hogy két naponta kéne, hogy meglegyen a normál spermaszám stb...de el sem szeretném szalasztani a lehetőséget. Szerintetek?

A szex amúgy nem görcsös, kicsit tervezett, de ez a munkája miatt amúgy is így van, keveset van itthon:)



2020. máj. 1. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtok akkor igen szerintem legyetek egyutt ma is :)
2020. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen
2020. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Azért ez komolyan durva, hogy idegenektől kell megkérdezned, hogy legyél-e együtt a pároddal...és még, hogy nem görcsös az együttlét.

Tudod nekem halvány lila gőzöm nem volt róla, hogy mikor volt peteérésem, soha nem figyeltem magamat, milyen tüneteim vannak, bő fél év alatt lettem terhes. Úgy, hogy akkor voltunk együtt, amikor jól esett. És nemhogy akár minden nap, volt, hogy egy nap többször is. :)

2020. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai a tegnapin már nem tud "rontani". A mainál lehetne csökkent a spermaszám a tegnapi miatt. Tehát, ha a tegnapiból összejött, akkor ma pusztán az élvezet miatt lehettek együtt, ha meg nem, akkor az élvezet mellett adtok még egy kis plusz esélyt. Ellenérvem meg nincs.😉
2020. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik. Nem görcsös. A peteérést meg rendszertelen ciklus miatt nézem.

Komolyan aggaszt az életed, ha másokat pocskodniázni jársz ide. Örülök, hogy neked minden tökéletesen összejött, de mást ne vess meg, mert neki nem így megy.

2020. máj. 1. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem pocskondiázom, csak ellentmondasz saját magadnak.

Amúgy hidd el, ha továbbra is mások elmondása alapján fogsz együtt lenni, vagy nem együtt lenni a pároddal és figyelgeted a tested, akkor nem is fogsz teherbe esni. Ugyanis ezt hívjuk görcsös együttléteknek. Ha időzítjük az együttlétet ahhoz, hogy teherbe essünk és magunk már nem tudjuk eldönteni, hogy mikor legyünk együtt a párunkkal, csak a terhesség az együttlét célja. Mert ha nem csak ez lenne, akkor nem kérdeznél idegen emberektől ilyet.

Egyébként meg a rendszertelen ciklusodnak oka van, vizsgáltasd ki magad.

Vagy ha ez megtörtént, akkor pontosan azt kell tudnod, hogy mivel rendszertelen a ciklusod, így gyakorlatilag az egész ciklusod alatt megvan az esélye a terhességnek. Tehát mindenfajta rosszindulat nélkül mondom, hogy hagyd a saját tested figyelgetését a fenébe, keress magadnak egy jó hobbit, és legyetek együtt a pároddal, amikor jól esik! :)

2020. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindjárt más volt a válasz :)

Voltam kivizsgáláson, minden rendben van, ezért mondta az LH tesztet az orvosom :)

2020. máj. 1. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ne is figyelj a negatív válaszokra. Én is ovu tesztelek, pedig pontosan 28 napra jön meg minden hónapban. De párom csak hétvégén van itthon a munkája miatt, de van, hogy kint kell maradnia és akkor mondanom kell melyik hétvégét ne vállalja be, mert itthon kell lennie. Sajnos ez van..

De a lényeg, hogy a tegnapiból van esély, hogy sikerült, a mai már nem fogja lerontani, ahogy az egyik válaszoló is írta :) Ha van kedvetek, akkor hajrá, max egy plusz esélyt adtok neki :)

2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!