Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem a teherbe eséshez?

Van esélyem a teherbe eséshez?

Figyelt kérdés

Február 24-én elvetéltem 8 hetesen, így volt egy műtétem ( első terhesség m volt)

Azt mondta az orvos, hogy 30 nap múlva meg kell jönnie a mensi ék, meg is jött 30 napra és 8 napig véreztem ( március 26-án jött meg és április 2-án múlt el)

Április 3.-a óta minden nap védekezés nélkül együtt vagyok a párommal, az orvos azt mondta a műtét után az első mensit meg kell várni utána próbálkozhatunk.

Általában mindig 35 napos ciklusaim voltak, de nem volt szabályos ciklusom a műtét előtt sem.

Úgy mondd nekem az áprilisi mensi ki maradt, teszteltem már csütörtökön, pénteken is de negatív lett az eredmény.



2020. máj. 2. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esély.
2020. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább minden 2. nap legyetek együtt.

Idő mire a párod is feltoltodik “ott”.

Az esély mindig meg van rá.

2020. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!