Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt 4 nappal,10....

Menszesz előtt 4 nappal,10. DPO mutatna már valamit a teszt? Vagy várjak még? Kinek mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Lehet tesztelni, de felesleges. Lehet kémiai terhesség is, beleéled magad, aztán végül megjön. Várd meg, hogy 1-2 napot késsen a menzeszed.
2020. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább várj még, az a biztos.
2020. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges tesztelni. Vagy MÉG nem mutatja kis, és azért csalódsz, vagy úgyis megjön. Tapasztalat. Ha egyben itt lenne az a pénz, amit én feleslegesen eltesztelgettem :D nekem a Facelle teszt nemvárt napján szinte láthatatlan második csíkos lett, utána kezdett erősödni. A 25-ös x epil nemvárt napján negatívat jelzett. 37hkm
2020. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta 10. napon délután, halványan. De szerintem ez elég ritka l, én is azt mondom, várj még pár napot. Esélyes, hogy nem mutatja ki.
2020. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!