Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől puffadok, lehetséges,...

Mitől puffadok, lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent egy elovaladekos baleset a parommal, de azota mindig megjott. Kb. 3-4 honapja lehetett. A hasamon viszont az latom, mintha none a koldokom alatti reszen. Csinaltam egy tesztet, viszont arrol irtam is ki egy kerdest, lehetseges, hogy helytelenul vegeztem el, ott megnyugtattak, hogy az nem befolyasolhatja. Csak egy tesztet csinaltam, de ennyi ido alatt kikellett volna mar jeleznie a 2 csikot. Egyebkent a teszten egy csik megjelent. Tehat akkor, ha nem befolyasolja, akkor mitol lathatom a hasam nagyobbnak? Alapjaraton vekonyabb vagyok, es nem vettem nagyon eszre eddig, hogy hiztam volna. Peteeres miatt lehetseges?
2020. máj. 2. 19:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet a stressztol, hogy bemeselem magamnak? Nagyon nem akarok most terhes lenni egy ideig, es mar elvetetni sem tudnam, ezert rettentoen tartok ettol.
2020. máj. 2. 19:06
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy terhes. De ennyi ésszel ne is firtasd,míg nem tanulod meg az alap bioszt meg rendesen védekezni.
2020. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Azt hittem, ezt a témát már lezártuk.nem terhes vagy, csak dagadt.
2020. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez igen, koszonom szepen ezeket a kommenteket! Nagyon elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ismeretlenul ilyet irjon. Lehet, hogy en gyoker vagyok, de te akkora alpari budos paraszt, hogy szantani lehetne veled.
2020. máj. 2. 19:24
 5/14 A kérdező kommentje:

1. egyebkent ne haragudj, de ez a kerdes miert jelentene azt, hogy tajekozatlan vagyok biologiabol? Rengeteg ember menstrual, legalabbis ahhoz hasonlo tunetet produkal terhessege soran valamely honapban. Terhesseg alatt az alhas no.

Az pedig, hogy kiszakadt az ovszer, nem gondolom, hogy teljes mertekben az en hibam lenne.

Akkor mi a problema? Egyebkent most keszulok letenni a felsofoku biologia erettsegit, hogy tovabb tanulhassak. Komolyan, erdekel, hogy mi bantja a szemed?

2020. máj. 2. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy ilyeneket kérdezz!
2020. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 4 hónap menstruálás után megkérdezed, terhes vagy-e.
2020. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Lehetséges vérzés a 4. hónapban is. Sőt. Főleg, hogy a vérzésem állagáról, és mennyiségéről nem írtam semmit.
2020. máj. 2. 19:40
 9/14 A kérdező kommentje:

Na hát pont erről van szó, érvekkel senki semmit, csak kövérezni, meg okoskodni. Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki volt hasonló helyzetben, de eddig egy normális választ nem kaptam arra, amit kérdeztem!😆

De most sem csalódtam az oldalon lévő emberekben, sok kretén kis helyen is elfér.

2020. máj. 2. 19:55
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg szájalás helyett bújjad még a bioszt. :)

Eüs vagyok, biokémia,biofizika+emelt anatómia. 11 év ágy melleti rutin, és 12 év aktív nemi élet baleset nélkül. Ha már fitoktatod a "tudásodat".

Nem vagy terhes. De veszel pár 100ft-ért egy tesztet és az talán biztosabb mint itt,a "sz.r életűek"kioktatása.

2020. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!