Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit vártatok rá mire...

Mennyit vártatok rá mire kismamák lettetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 1 hónapja döntöttük el, hogy szeretnénk babát. Szeretném kérdezni, hogy kinek mennyi idő után jött össze? Tudom hogy mindenkinél más, csak érdekel. És akik sokat vártak rá, hogyan bírták lelkileg?
2020. máj. 2. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Elsőnél 4 hónap, másoriknál 2 év.
2020. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
2x9 hónap, az első elment pár hetesen. Rá 9 hónapra estem újra teherbe. De nekem inzulinrezisztenciám van, férjemnek Folandrolt kellett szednie, mert volt elég sperma, de sok közülük alaki hibás volt (vagy feje nem volt, vagy farka).
2020. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsésnek érzem magam annak ellenére, hogy az első terhességem vetéléssel végződött. Elsőre sikerült.

Mivel elég hamar történt, nekünk nem volt megtiltva az együttlét. Rá 2 hétre voltunk újra együtt, akkor újra sikerült teherbe esnem. 🙏 Pedig nem is számítottunk rá és azt hittem, sokat kell majd rá várni.

Azóta minden rendben velünk!


27 hkm

2020. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az első lányom egyetlen "úgysem jön össze azonnal" alkalomból fogant, a második és anharmadik pedig a 2.próbálkozós hónapban.
2020. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre 6 évet vártunk, második egyből összejött, harmadik pedig a második ciklusban 🙂
2020. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi már 6 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül :(
2020. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A lányom az első hónapban sikerült.

Most a tesóval lassan egy éve próbálkozunk, sajnos eddig sikertelenül.

2020. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokan mondják hogy ne ezen gondolkozzak, és hogy ne csalódjak ha nem sikerül, de nyilván az emberbe benne van a ķérdés hogy vajon miért nem sikerül
2020. máj. 2. 20:13
 9/22 anonim ***** válasza:
1.5 év volt, mire terhes lettem. A fogamzásgátlótól hormonzavarom lett, mikor abbahagytam. 2.5 évig szedtem.
2020. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
3 évet.
2020. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!