Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltál olyan szituációban...

Voltál olyan szituációban már, hogy szentül meg voltál győződve róla, hogy ez a hónap sem sikerült, és mégis pont akkor lettél terhes?

Figyelt kérdés

Igazából reménykeltő sztorikat várok, mert most kicsit el vagyok kenődve.

3 nap van a nemvartig, de úgy érzem, hogy megint meg fog jönni. 🙁 (Enyhülő pms tünetek.)

Köszönöm, ha megosztod velem a történeted. 😊



2020. máj. 3. 06:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az orvos azt mondta hogy pcos vagyok és amíg nem fogyok le legalább 15 kgt addig nem lesz baba, mert nincs tüszőrepedésem. Hát nem is védekeztünk, erre tessék, 9 hetes vagyok. Dokit is váltottam. 😀 Bár ez nem az a hu de nagy sztori. 😀
2020. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pont ìgy voltam. Ovu után 1 nappal voltunk együtt (előtte 1 hétig nem, mert beteg voltam), és mivel már jártunk így máskor is, és nem lett baba, így meglepetésként ért.

Viszont 3-4 nappal a nem várt után lett csak pozitív, szóval talán később volt az ovulációm.


Ne keseredek el, kérdező!

Pár nap múlva okosabb leszel, de addig sem tesz jót az idegeskedés. Ha pedig nem sikerül, új hónap áll előttetek.

2020. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, az első baba egy év alatt jött, clostival, a masodik egyetlen alkalombol, bar pont ovu napjan voltunk egyutt, de menstrualtam 1 hetig, amikor beagyazodas volt. :)

A masodiknal 0% eselyt lattunk, hogy sikerult volna, de az elsonel sem gobdoltam amugy, mert ververel alapjan nagyon gyengusz ovum volt.

2020. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy kerdeztek 1 hettel a nemvart elott, hogy erzek-e mar valamit, mert ha sikerult, azt biztosan erezni fogom, de nem ereztem semmit, gorcsoltem is, bar mashogy, mint pms-nel.


A masodiknal teljesen meg meg voltam gyozodve rola, hogy sikerult tobbszor is, egyiknel nem teszteltem rogton, mert mar regota vartuk, kesett is ket hetet, aztan teszteltem negativat, es megjott. 2 ciklussal kesobb ovuteszteltem, ami pozitiv lett akkor eloszor, ott azert remenykedtem rendesen, es mar 5 honapos :)

2020. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen. Negyedik pròbálkozòs hònap. Nemvárt napján elkezdtem barnázni, görcsölni enyhén. Másnap is csak barnázás, harmadnapra elmùlt. Ìgy szokott megjönni is, csak harmadnapra már vérzek. Most nem. Vettem egy tesztet és pozitìv lett. Viszont nem volt jò jel, mert rá egy hétre elkezdtem vérezni, kaptam progeszteront és 5 hét fekvés. 31 hetes vagyok most. :)
2020. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 4 hónapig szedtem a peteérésserkentőt, de nem jött össze a baba. Az orvosom leállította a gyógyszert, mert elnyújtott hatása van, és ennyit szabad. Eltelt egy hónap, nem szedtem be, nem is reménykedtem és a 30 napos ciklusaimra kiszámolt peteérési pár napon nem is tudtunk együtt lenni a férjemmel. (Előtte és utána igen.)

A várt/nem várt mensi környékén olyan erős pms tüneteim voltak, hogy már csak betéttel mentem el otthonról. Csináltam tesztet is a 30. napon, félhomályban, félálomban és negatívnak láttam. Vissza is feküdtem aludni. Eltelt egy hét, a tünetek maradtak. Megcsináltam még egy tesztet, hogy tutira kizárjam a késésnek ezt az okát, de nagyon nagyon nagy örömünkre pozitív lett a teszt. 😊

2020. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 2 éve próbálkoztunk, tabletta után a ciklusom nagyon sokára állt be, de végre lett egy 28-30 napos fix ciklus.

Szept 30. volt meg utoljára, és egész októberben aktívan rajta voltunk a témán 🙃


Nov. 7-én volt férjem szülinapja, akkor számításaim szerint már 1 hete késett, lőttem egy tesztet hogy ez legyen az ajándéka, és totál negatív lett 😳

Borzasztóan szomorú lettem, el is engedtem a dolgot, már csak a menzeszt vártam hogy végre új hónap kezdődjön 😕

1 hét múlva még mindig nem jött meg. Mondtam a férjemnek, hogy másnap hívom a dokit hogy nézzen rám mi lehet a bajom, de előtte csinálok még egy tesztet, hogy tudjak friss infót mondani neki.

Másnap reggel (nov 15.) olyan pozitív lett a teszt, hogy nem akartam elhinni!


Mint kiderült ez pont egy hosszabb ciklus lett volna, és csak okt. 27-28. körül lehetett peteérésem 😄


Most itt rugdos a kislányunk a pocimban, holnap töltjük a 29 hetet. 💕


Kitartás, és bízz benne hogy a gyermeketek a lehető legjobbkor fog megérkezni hozzátok! 💕

2020. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi augusztus óta próbálkoztunk. Következő év januárban megjött, utána nem. Nem voltam terhes. Márciusban elmentem orvoshoz, kaptam clostyt. Szedtem egy hónapig, április végén volt menzeszem, utána megint nem. Augusztusban elkezdtem rosszul lenni, a munkatársaim gyözködtek hogy csináljak tesztet, én nem akartam mert biztos voltam benne hogy negatív. Aztán csináltam és pozítív lett.

Most itt szuszog rajtam a 3 hetes kisfiam

2020. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak a 7-es válaszadòtòl kézdezem, hogy lehet hogy nekem is szeptember 30 az utolsò mensim és holnap töltöm a 31. hetet? Méretei alapján a 32-őt. Korrigálva.
2020. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló!

Gondolom a te babád középidőben fogant (okt közepe környékén).

A miénk pont 2 héttel később, október 27-28 körül.


Így kijön az a kb 2 hét különbség 🙂

2020. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!