Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezés...

Megszakításos védekezés mellett mennyi esélye van a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta megszakítással védekezünk, eddig mindig bevált. Az elmúlt hónapban is mindig "kivülre ment", de a havimnak már kb 5 napja meg kellett volna jönnie. Eddig sem volt pontos a havim, de általában inkább előbb jött 1-2 nappal. Enyhe derékfájdalmam és folyásom van, ez lehet annak a jele, hogy meg fog jönni?
2020. máj. 3. 07:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
"megszakítással védekezünk" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Te vagy az, aki a többi hasonló kérdéshez is csak vihogó fejet tudott rakni? Ezért aztán érdemes itt lenni. Biztos nagyon unatkozol.
2020. máj. 3. 07:17
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

A megszakítás nem védekezés. Ezt már milliószor leírták az oldalon. Képzeld, igen sokszor nem elég egy darab védekezés nélküli alkalom, ezért próbálkoznak egyesek évekig, mire lesz gyerekük, viszont elegendő egy ilyen alkalom is ahhoz, hogy esélyed legyen terhességre. A 100% védekezés az önmegtartóztatás. 99-98% a gyógyszer, óvszer stb. Egyszer olvastam, hogy kb. 85% esély van védekezés nélkül egy éven belül teherbe esni.

Kérdésedre válaszolva elég nagy (~85%) esély, hogy terhes vagy. Ráadásul a tünetek is... Amúgy a saját ciklusodat ennyire ismered? Honnan tudja egy vadidegen, hogy neked mik a PMS tünteteid?

2020. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem egy kérdés szól itt is erről.

Többen jártak már "pórul"így. Nekem kicsit a megszakításos olyan, mint az orosz rulett.

2020. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet, és kiderül.
2020. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj és máris kiderül az igazság.
2020. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
A nagynénémnek és egy ismerősömnek is ajándékozott 2-2 babát a megszakításos "védekezés". Ezek alapján csoda, hogy eddig nem estél teherbe. Mások nem kötötték az orromra a fogantatás körülményeit.
2020. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Mi 20 éve így csináljuk,sosem lettem terhes,csak ha akartuk.
2020. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk működik, 12 éve. Természetesen úgy, hogy nem lenne baj, ha becsúszna a baba. Amúgy 3 tervezett, azonnal fogant gyermekünk van.
2020. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Én sem lettem még így állapotos, peteéréskor sem. Amikor szerettük volna, akkor egyből sikerült.
2020. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!