Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valami rendellenesség vagy...

Ez valami rendellenesség vagy másnak is így vagy a reggeli hője?

Figyelt kérdés
Ha reggel 7 fele mérem mozdulatlan ébredèskor, akkor 36,36 - de a hetvegen mindket nap visszaaludtam meg egy kicsit es 8:30 kor mérce ugyanúgy mozdulatlan már 36,6 volt. Melyik most a jó eredmény?
2020. máj. 3. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor értékelhető a hő, ha minden nap ugyanabban az időpontban méred. 1-1,5 óra eltérés már nem ad valós eredményt.

Amíg ezt nem tudtam, én is később mértem hétvégén. Későbbi ébredéskor nekem mindig magasabb volt, azok mindig kiugró értékek lettek a görbén.

Én azt csináltam, hogy hétvégén is ugyanúgy szólt az ébresztőm 6-kor, mértem egyet, majd aludtam tovább. Fél perc az egész.

2020. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 MancsWolf válasza:
27%

Nincs ezzel semmi baj.

Egy felnőtt ember normál testhőmérséklete általában 36,5 és 37,4 fok között van, 37,5 foktól történik a hőemelkedés , míg 38 foktól már lázunk van.

2020. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de hajnalban mindenkinek alacsonyabb a hoje, ezert kell ugyanabban az idopontban merni.
2020. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tegnap volt elméletileg az ovulációs csúcsom, reggel teszteltem ugyan, de az lett a legsötétebb. Viszont a hőm egyáltalán nem emelkedik. Nem értem:(
2020. máj. 3. 10:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt pozitiv, akkor ma ovulalsz, gyors bujjatok ossze, aztan holnaptol kell a honek emelkednie. :)
2020. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel volt pozitiv, delutanra mar nem:) az este egyutt voltunk az jó?
2020. máj. 3. 10:19
 7/14 A kérdező kommentje:

Itt vannak a tesztek

[link]

2020. máj. 3. 10:24
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, az is jo. :)

Valőszínűleg ma hajnalban ovulaltal, igy holnapra magasabbnak kellene lennie a hodnek. De ha csak 2-3 nap alatt megy fel, az sem baj.

2020. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tenyleg?? Azt hittem rögtön felmegy másnap hajnalra:) első mérős hónap, nem tudom még, hogy hogyan kell. Peteérést nem éreztem, nyákom sem volt, csak azt, hogy délután aludtam 2 órát, amit én nem szoktam, fejfájásom volt, és kb egy heti kajaadagom megettem. Ezek ilyen pms tünetek szoktak lenni legfeljebb. Ezt beképzelem, vagy más is érez ilyesnmit ha van ovulációja?
2020. máj. 3. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Hanyadik napon vagy? Szerintem tesztelj meg, szep eros, de nem biztos, hogy pozi meg.

En mindig ereztem a petefeszek-szurkalast ovu napjan. Ha par honapon at figyeled magad, meg a hodet, utana tudod megallapitani, hogy tenyleg az ovut-erzed-e. :)

2020. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!