Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?

Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Elsején kellett volna meg jönnie, 30.án volt pár másodpercig tartó furcsa de erős szurkálodás a méhem körül ilyen még sosem volt, és aztán ellezdett görcsölni, de nem törődtem vele mert szokott mielőtt megjön már előtte héten, de azóta erősebb görcseim vannak, erősebb joval mint a pms de gyengébb mint a menstruációs (az általában annyira fájdalmad hogy ha nem veszek be jo erős ibuprofent akkor a hány ingerem van meg ájulás kerülget) de ez most olyan normális erősségű görcs de sokkal erősebb mint a pms szokott, tegnap a nem várt utan 1 nappal fel nyúltam és a méhszájam szinte el se értem annyira magasan volt, ennyire még sosem volt mindig el éretem eddig nyugodtan a ciklusom bármely szakaszán, holnap akarok venni tesztet, de addig se hagy nyugodtan hogy ez vajon azért van vagy csak be beszélem magamnak :)
2020. máj. 3. 10:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és az átlag hőm 36,4 szokott most meg 36,7 körül mozog
2020. máj. 3. 10:32
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sikerült! Drukkolok hogy neked is sikerüljön! Egy 6 hetes kismama
2020. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tökmindegy, ki mit ír ide? Úgyis a teszt fogja eldönteni.
2020. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Sokkal jobban tennéd ha nem a méhszájadat birizgálnád, elemeznéd a tüneteid, hanem tesztelnél.

50-50%

2020. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de kíváncsi voltam máskor pár centire szokott lenni ilyenkor, most meg szinte alig értem el, éppen hogy csak az ujjam hegyével sikerült meg érintenem
2020. máj. 3. 11:41
 6/21 anonim ***** válasza:
De minek turkálsz magadban ahelyett, hogy lepisilnél egy tesztet?
2020. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én úgy todom azzal nem ártok magamnak ha ismerem a testem, de nem ez volt a kérdés, tesztet meg hol vegyek vasárnap falun? Holnap megyek dolgozni utánna meg birom venni de majd csak kedd reggel birom a tesztet meg csinálni, de addig se hagy nyugodtan a kérdés hogy ezek a tünetek valóban terhességre utalnak?
2020. máj. 3. 13:47
 8/21 A kérdező kommentje:
De gondolom akkor itt mindenki szűzmária aki sose nyúlt még a testéhez, és nem is feküdt le senkivel, mert ennyi erővel egy férfi nemiszervén sokkal több baci van mint egy alaposan megmosott kézen :D
2020. máj. 3. 13:50
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Az én férjem mossa a dákót is. 🤷‍♀️
2020. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mossa mossa de mégis azzal pisil gondolom nem mossa ki üvegmosóval hogy sterilen lövelje ki a spermát, azért van az előváladék hogy a pisitől meg tisztítsa az utat a spermának, de az előváladék is benned köt ki:D
2020. máj. 3. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!