Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este együtt voltam a párommal...

Este együtt voltam a párommal védekezés nélkül és most hányingerem van. Et lehet a fogantatás miatt? Bár most kell majd megjönnie és eddig sem védekeztünk, csak megszakítással. Szeretném ha baba lenne.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még sikerült is volna tegnap este, (aminek nem nagy most az esélye), akkor se lehetnének tüneteid, ui. a megtermékenyülésnek NINCSENEK tünetei. Ha lennének, nem lenne ennyi későn felfedezett terhesség.

Viszont, ha eddig sem védekeztetek, akkor van rá esély, hogy a hányingert a baba okozza, mert a terhességi hormon már ilyenkor is termelődik. A megszakításos módszer meg ugye nem a legbiztosabb... Néhány nap múlva kiderül... vagy vérzel vagy jöhet a teszt!

2010. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, ha a baba miatt van hányingered, akkor valószínű, hogy egy korábbi együttlét eredménye, nem a mostanié.
2010. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az első 3-4 hétben nem éreztem semmit. Csak utána volt egy-két gyanús tünet, de az sem volt extra. (mellfájdogálás, pici gyomorégés)
2010. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Most is én hasonló helyzetben vagyok, de nálunk baleset volt, még nem akarunk kis tesót, de lehet hogy összehoztuk a múlthéten... Ma kellett volna megjönnie, de semmi. Várok még max 1 hetet és csinálok egy tesztet ha addig nem jön meg. Várj te is de ha ez tegnap este történt akkor minimum egy hetet kéne várnod (ha jól számolok), hogy biztosat mutasson a teszt. Drukkolok egyébként hogy helyettem inkább Te legyél terhes, nekünk még ráér 4-5 évet is.:D
2010. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg.Csinálhatok tesztet?
2010. aug. 4. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!