Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon szeretett volna babát és viszonylag hama össze is jött neki?

Figyelt kérdés
Legtöbb esetben ugye ugy van hogy minnél jobban akarja valaki annál nehezebben sikerül. Arra vagyok kíváncsi van e olyan akinek mégis sikerült a baba ugy hogy nagyon akarta? :)
2020. máj. 3. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben mindennél jobban akarjuk! Nekünk az első második hónapban, a másidik első hónapban fogant.
2020. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Off! Elso valaszolo, kivancsisagbol lerdezem: egeszseges eletvitelt elsz?! Kaja, sport stb
2020. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Én fogamzásgátlót szedtem közel 7 évig előtte még - nem tudták akkor az okát, de - rendszertelen volt a menzeszem, volt hogy minden hónapban megjött, volt hogy félévente egyszer. Aztán abbahagytam a bogyót, és a 3. hónapban összejött, az volt az első szimulált (clostylbegyt) hónap, mert időközben kiderült, hogy PCOSem van, ami miatt két éve a bal petefészkemet ki is kellett venni. Szóval mi alapból úgy számoltunk, hogy egy év, mire jön a baba, de Ő a harmadik hónapban úgy döntött, jönni akar! ^^

Én borzasztóan akartam, nem csak a baba miatt, hanem a munkahelyem miatt is, szerettem volna otthagyni, és az volt a terv, hogy ha májusig nem jön össze, felmondok. De a bébi minden gondot megoldott, és még a doki is nehezen hitte el, mikor meglatott, hogy ott tényleg baba van ilyen könnyen és hamar! :)

Annyit tettem csak, hogy miután abbahagytam a bogyót, figyeltem arra, hogy mennyi szénhidrátot eszem, és sok folyadékot ittam. Meg az Inofolicot.

2020. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig nagyon vártam, amíg meg nem teremtettünk neki mindent, amit elképzeltünk. De nagyon vágytam már rá. Első hónapban megfogant.
2020. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen múlik. Két barátnőm is nagyon szerette volna, majdnem egyszerre vágtunk bele mindhárman. Egyiknek elsőre másiknak másodikra jött össze. Nekünk ez a 4. hónap ami nem sikerült.

Kisfiam a 7. hónapban jött össze, őt is nagyon vártuk, sőt talán jobban izgultam és többet gondoltam rá mint most.

2020. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk első baba első hónapban

második baba második hónapban (elvetéltem)

harmadik baba első hónapban

-majd kiderült,hogy nagyon durva IR-em van és ilyen eredmények mellett nem lehetne gyerekem-

negyedik baba a harmadik hónapban sikerült.

2020. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2. hónapban jött össze. Júniusban megbeszéltük, hogy úgy érezzük itt az idő, és júliustól nekilátunk próbálkozni, úgyis lesz pár hónap mire összejön.

Júliusban voltunk együtt párszor, de pont mikor ovuláltam vendég jött akit csak egy függöny választott el, így nem éltünk házaséletet, szóval augusztusban láttunk neki, lehet mondani, hogy első hónapban sikerült. És az az érdekes, hogy augusztus pont egy stresszes, forgalmas időszak, így összesen kétszer tudtunk együtt lenni, mert este hullaként estem az ágyba (dupla munka van 3 hétig, ugyanakkora erőforrásokkal, ez ilyen idény dolog) szóval lényegében majdhogynem csak hozzámért és terhes lettem.

2020. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemet nagyon akartam. Az első hónapban összejött mind a kétszer. Sosem gondoltam volna, a fogamzásgátló egy időre tönkretett, az abbahagyása után 10 kiló felugrott, másfél évig nem volt ciklusom az endokrinológus azt mondta, ebből csak lombikkal lehet baba. Pcos-nek mondták, de rendbejöttem.
2020. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon akartuk őket, az első azonnal összejött, a masodik és a harmadik pedig a 2.hónapban.
2020. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez joval bonyolultabb dolog mint h ki mennyire akarja, varja, hiszen akkor mindenkinek aki vagyik ra, rogton osszejonne.

Sajat eset: trombozisveszely miatt igazan fogamzasgatlot sosem szedhettem, ennek az elmult 18evben hatranya h gumiztam a partnereimmel/ferjemmel, elonye hogy nem befolyasolta a hormon kiurulese a teherbeesest. Nincs sulyfeleslegem, 10en eve nem dohanyzom (kocadohanyos voltam), alkoholt nem birom, terhessegek elott vegigtoltam egy meregtelenitokurat, elmentem nogyogyaszati kivizsgalasra, uh, vervetel, rakszures es szedtem elore folsavat, terhesvitamint, ferjemet multivitaminra beszeltem ra es leszokott a cigirol. Emellett 3.gyerek elott par evvel kiderult a pajzsmirigyalulmukodesem, ott a tsh hormont kellett beallitani endokrinologussal es adtam egy eselyt a mehpemponek is, 28naposak a ciklusaim, erzem az ovulaciot, azon a heten tobbszor voltunk egyutt, utana gyertyaallas. Ezek mellett vegtelenul szerencses vagyok hogy mindharom gyermek elsore osszejott, de aztan mindharom esetben vereztem, fekudnom kellett es progeszteronnal maradtak meg a terhessegek - nekem utana jon mindig a feketeleves.

Tehat a tenyleges probalkozos honapokat tobb honapos testi felkeszules (orvosi konzultacio) is megelozte es meg mindig lehetett volna ragozni aktivabb sporttal. Az akaras (lelki rahangolodas) a legkevesebb tenyezo volt ebben szerintem.

2020. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!