Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén is csak a...

Terhesség esetén is csak a reggeli első vizelet számít a tesztnél? Második pisi nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmaradt napján vagy, akkor még korai a napközbeni vizeletet használni, nem elég koncentrált. De ha 3-4 órája nem pisiltél a reggeli pisi után, akkor talán jó lehet.
2020. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért javasolják a reggeli első vizeletet, mert az a legkoncentráltabb, így abból tudja a teszt leghamarabb kimutatni, tehát például ha az van a tesztre írva, hogy "már akár az esedékes menstruáció előtt 4-5-stb nappal kimutatja a terhességet", akkor ezt reggeli első vizeletből értik. Viszont ahogy nő a hcg mennyisége, úgy lesz egyre inkább mindegy, mikori vizelettel tesztelünk. Nekem például 13. dpo-n egy sima délutáni vizeletből kimutatta a teszt, hogy terhes vagyok, mert már akkora volt a hcg mennyisége a szervezetemben. Esedékes menstruáció napján, illetve utána már bármikor kimutatja bármelyik.
2020. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2020. máj. 4. 09:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap kellett volna megjönnie de még semmi.
2020. máj. 4. 09:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 napja késik jobb a reggeli teszt. Pár nap múlva a nap közbeni is mutatja.
2020. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oksi, köszönöm :)
2020. máj. 4. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mikor, hanem, hogy koncentrált legyen, ha te déltől 4-ig nem mész pisilni, akkor az épp olyan jó lesz. Nekem 4 nappal nem várt előtt is a késő délutáni tesztem pozi lett. A reggelit azért javasoljk, mert jó esetben alszik az ember és nem pisil... én pl terhesség nélkül is 3 szor kintvagyok éjjel pisilni.. tehát nekem a reggeli az még annyira se jó xD
2020. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a koncentráltság a lényeg ezt tudom, azért érdekelt hogy a második esetleg jó-e ha mondjuk nem iszok az első pisitől számítva annyit. :)
2020. máj. 4. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán jó lehet, ha nem iszol sokat és tartogatod sokáig :)
2020. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig délutáni vizeletből teszteltem, mert munka után tudtam venni tesztet, türelmem meg nem volt kivárni a reggelt. És már 9. dpo-n is nagyon-nagyon halványan, de mutatta a délutáni teszt.
2020. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!