Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire bízhatok a One Step...

Mennyire bízhatok a One Step tesztben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg a ciklusom 38.napján vagyok

(30-36 nap között szokott lenni). Ebben a hónapban nem figyeltem peteérést, szóval nem tudom mikor kellene megjönnie. Csináltam 2 nap reggel One Step tesztet, ez volt itthon. Ez alapján szerintetek lehet még esély, hogy sikerült? Sokszor olvastam, hogy másnak is halvány csíkos, és nem is voltak várandósok.


[link]



#Terhessegi teszt one step
2020. máj. 5. 23:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem eléggé pozitívnak tűnik! Nem száradási csík. :) holnap csinálj még egyet, de szerintem biztosan baba van a dologban! :)
2020. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is kb ilyen volt. Most 3 hónapos nagyfiú.
2020. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

2 éve próbálkozunk,eddig 3x jutottunk el odáig, hogy tesztelni kelljen. Ebből egyszer volt egy vetélés, egyszer egy szimpla hetes késés, és a mostani. A férjem mikor meglátta ezeket a teszteket annyira bezsongott, hogy munka után elment a DM-be és hozott minden fajta tesztből, biztosra ment... 😀 Remélem igazatok lesz, nagyon bizakodunk! 🙂

2020. máj. 6. 00:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! Azért ne éljégek bele magatokat teljesen, ebből meg bármi lehet. De 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
2020. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönjük a drukkot!

Én nem vagyok sem tesztelős, sem beleélős fajta, a férjem annál inkább. De a remény hal meg utoljára. Reméljük mi is sikerrel járunk! 🤞🏻🤞🏻🙂

2020. máj. 6. 00:44
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív lesz!

Azért ismételd meg, nagyon szorítok!

Tudom milyen érzés babára vágyni évekig😉

2020. máj. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony pozitív!
2020. máj. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok! 🍀 A one step elméletileg érzékeny teszt, a valóságban viszont nem igazán. Szerintem ezek amúgy + tesztek. Majd írj, hogy mi volt. 🤞
2020. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép pozitív, ennyit egy teszt sem téved :) Bárjuk a következő tesztről a képet :D Remélem ma reggel is csináltál :D
2020. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Most én leszek a negatív, de szerintem ezek eláztak. Nem határozott, éles a csík, hanem elmosódott. Nagyon drukkolok, hogy ne legyen igazam.
2020. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!