Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta hasfájás beágyazódás...

Georgina201995 kérdése:

Napok óta hasfájás beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Április 17-én kezdődött a menstruációm. 24-26-29-én együtt voltunk párommal. Május 2-án lett pozitív az ovulációs tesztem, ami 2 napig tartott. Együtt voltunk még 1-2-3-án. Utána negatív lett a teszt. Azóta minden nap olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, szúrkál a hasam alja teljesen lent és a hüvelybe nyilal. Ez lenne a beágyazódás? A mellem is kezd fájni. Más is ennyire érzékeny? Nem korai lenne? Ma csináltam kíváncsiság miatt egy ovulációs tesztet kora reggel és megint ott van a másik vonal is, ami nem halvány.
2020. máj. 6. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán szokás érezni a beágazódást, főleg nem napokig.LH szint mensi előtt is emelkedik, egy ovuteszt nem jelent semmit. Sok-spk türelem és néhány nap múlva kiderül.
2020. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokat olvastam már a beágyazódási fájdalomról de szerintem ezeket csak az érzi aki nagyon de nagyon akar babát és minden icipici fájdalomra felfigyel aztán ráfogja, hogy az volt a beágyazódás. Szerintem nem érezhetsz semmit. Hagyd, hogy a maguk útján menjenek a dolgok és tereld el a gondolataidat erről, mert a stressz sem tesz jót. Tesztelj ha késik...most már úgysincs ráhatásod a dologra.
2020. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!