Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt más mutat mint az...

A teszt más mutat mint az orvos mond?

Figyelt kérdés

[link]


Orvos szerint 4hetes vagyok. A teszt szerint 5+. Miert látja 4hetesnek? Ilyenkor még nem látni pontosan vagy kellene aggódnom? Bocsi a második kérdésért szinte ugyan arról, de kicsit aggódni kezdtem.


2020. máj. 6. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom még kb. semmit nem látott, csak petezsákot. Az meg tippre 4-5 hétnek felel meg. Tök felesleges ilyen korán orvoshoz rohangálni.
2020. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A teszt csak kb

Statisztikai adatok alapján azon a héten annyi hcg szokott lenni..

Az orvos méretek alapján néz, az biztosabb


Viszont 4 hetesen nincs az az uh, ami látná a babát

2020. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legelején vagy. Ha már lát valamit, 6-7-8 hetesen, van szívhang, becsül majd méret alapján, hogy hány hetes vagy, vagy az utolsó menstruáció alapján, a 12. heti ultrahangon pontosít és megadja a szülés időpontját.
2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A teszt a hcg-re reagál. Ez annyit jelent, hogy annyi hcg van a szervezetedben, ami általában egy 5-6 hetes terhességnél. De ez nem azt jelenti, hogy ott is tart a terhesség.
2020. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
HCG szint baromi nagy határ között mozog... lehet több a hcg-d. ennyi. Tessék örülni :)
2020. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én két hetes késéssel mentem, még nem látott semmit, azt írta az orvos a papírra, hogy embrionális árnyék sejthető. 2 hét múlva kellett visszamennem, akkor azt mondta, hogy fix 6 hetes.
2020. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt kihagytam, hogy mikor először mentem, mikor még nem látott semmit, akkor is azt mondta, hogy 6 hetes.
2020. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Próbálj megnyugodni, árt a babának a stressz! Nekem először nov 23 at mondott szülésnek, legutóbb 18 lett belőle...Az orvos mér, változtat. Minden rendben lesz, csak nyugi,ő fejlődik szépen, pár hét és rá fogsz csodálkozni mennyit nőtt:)
2020. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj.. És nagyon hamar mentél dokihoz. Én először 6+3 idősen mentem, már embrió látszódott akkor, de ez sem feltétlen, kinek mikor fogant. Utolsó voltam
2020. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!