Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tablettát...

Fogamzásgátló tablettát szedtem 2 hónapig. Abbahagytam, megjött és még ebben a hónapban kiszakadt az óvszer. Vettem be esemény utáni tablettát.10 napja késik, tesztek negatívak. A tabletták kavarnak be szerintetek?

Figyelt kérdés
Menni fogok dokihoz. De addig hátha ír valaki, aki hasonlóan járt.

2020. máj. 6. 17:42
 1/6 anonim válasza:
100%
A gyógyszer nagyon betud kavarni. Barátnőm is így járt. Elment orvoshoz pár nap után és az nap meg is jött ahogy megvizsgálták. Másik ismerősömnek pedig hónapok maradtak ki az eseményutáni után. Rengeteg hormon van benne, sajnos ez ezzel jár.
2020. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Milyen érdekesek ezek az óvszerek, folyton kiszakadnak itt.


Egyébként megbombáztad a szervezeted egy nagy adag hormonnal, persze, hogy nem jön meg normálisan.

2020. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem gondolnám, hogy egyből ítélkezni kellene vagy kételkedni. Elmegyek orvoshoz, szeretnék babát egyébként.

De a jelenlegi helyzet miatt nem lenne rossz, ha csak pár hónap múlva esnék teherbe. Nem véletlen hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését sem.

Nem egy kiskorú tapasztalatlan tini vagyok, ahogyan sok kérdező sem!

2020. máj. 6. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Tehát...


Vettél be esemény utánit.

De egyébként szeretnél babát.


Wát???

2020. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kommentemben szerepel, hogy még nem most, erre a bizonytalan helyzetre. A nem most nem 5-10 évet takar. Elég lenne ha nem állásidőn lennénk már, javulna ez a helyzet. Nem értem a kötekedés okát.
2020. máj. 7. 04:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem is a tabletta miatt, majd megfog jönni. Én is vettem be.


Megértelek, én is szeretnék babát, de ebben a helyzetben semmiképp, így most én is ügyelek rá, hogy most véletlenül se.

2020. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!