Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysom! Kinek hogy sikerült...

Clostysom! Kinek hogy sikerült? Lett ikerterhesseg?

Figyelt kérdés

sziasztok!

2.ho closti utan vagyok,tegnap volt12.napom akkor volta. uhn.szo szerint írom


h 82mm nyh 8mm éles határú, három rétegű bo norm ov


jobb ovariumban egy 23mmes es egy 22mm es tuszo ábrázolódik


javasolt e vitamint es folsavat


es mondta ha esetleg megjonne akkor hagyjak ki egy ho clostyt nehogy sok legyen es cisztam legyen de ha a kihagyott után is megjonne akkor csinálhatom tovabb a kurat


aki hasonló szituba volt lett terhesség?1?2?nekem mosolyogva mondta a doki hogy megvan ra az esely🙈

meg annyi hogy ma egesz nap fajdogalt a hasam


2020. máj. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 23 mm-es és egy 18 mm-es tüszőm volt a 2. Clostys hónapban. Most vagyok 22 hetes terhes a kislányommal.
2020. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2020. máj. 6. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vègül a 3. hònap sikerült, akkor mindkèt petefèszekben volt dominàns tüsző, be is voltam ijedve az ikrek gondolatàtòl, de ùgy voltam, nem adom fel akkor sem, ha ikreket szàntak nekünk odafent, akkor ùgy is lesz! Vègül "egyke" baba lett a kislànyom! Màrmint nem iker! Mert amùgy volt egy bàtyja ès lett azòta egy huga! 😊 Èrdekes, de ők spontàn, első hònapban fogant gyerkőcök!

Van esèly az ikrekre, szorìtok, hogy ùgy legyen, ahogy szeretnètek! 🙏😉

2020. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm nagyon cuki vagy!

persze1 jobb de ha kettot szantqk nekunk hat legyen

van mar egy kisfiam:)

2020. máj. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!