Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van a terhességre?

Mennyi esély van a terhességre?

Figyelt kérdés

Unalmas esélylatolgatások, akinek nem tetszik, lépjen nyugodtan tovább...

Elvileg ovuláció előtt 4 nappal és ovuláció után 1 nappal voltunk együtt. Úgymond körbelőttük...

Valakinek tapasztalata? Köszi!



2020. máj. 7. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem kevés. A 4 nap sok és az utána egy nap meg már majdnem hogy felesleges.

Inkább ovuláció előtti 3 napban folyamatosan és az ovuláció napján. Talán még utána egy nappal.

De ez is akkor ha tutira tudod mikor van peteérés.

2020. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előtte 4 nappal szerintem felejtős. Utána 1 nappal meg már simán lecsúszhattatok róla. Nem tudom milyen módszert alkalmazol ovu megállapítására. Ha LH tesztet, akkor általában a + teszt utáni első negatív napon van az ovu. Ez a negatív nap az ovu napja, a 0. dpo.

Csak azért írom, mert sokan a + LH tesztes napot gondolják az ovu napjának. 1-1 napról beszélünk, de ilyen esetben kb minden óra számít. A spermium kb 2-3 napig életképes (extrém esetben 5 nap, én ezt mondjuk fenntartással kezelem) a petesejt pedig csak 12-24 órán belül megtermékenyíthető. Legjobb, ha 2 naponta együtt tudtok lenni, így nem csúsztok le az ovuról. De az is jó, ha LH csúcs előtt 2 nappal vagytok együtt, majd a + napon is. Remélem segítettem.

2020. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Elvileg tegnap volt ovum és ma reggel voltunk együtt. Előtte szombaton.

Ez csak naptáras módszer, alkalmazás a telefonomon, ami ugyebár nem olyan pontos. Majd kiderül, nagyon nem élem bele magam a dologba... De könnyű ezt leírni! És majd tiszta bolond leszek 2 hét múlva... :D

2020. máj. 7. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért csináljátok úgy hogy ha pl a naptár szombati napra jelzi a peteerest, akkor csütörtök-péntek-szombat tutira szexeltek és vasárnap is. Még a szerda is beleférhet. Vagy vegyel ovulacios tesztet az segít.
2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mensi végétől minden másnap szex. 😊 Nekünk bevált 😉
2020. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az én párom nem olyan aktív. Megerőszakolni meg nem akarom. :D
2020. máj. 7. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi most naptár szerinti ovu napon voltunk együtt, meg 2 nappal előtte. Valószínűleg mégsem akkor lehetett ovum, mert megjött a menzeszem 😔 Sajnos az én párom sem olyan aktív, hogy legyen egy tutibiztos hónapunk, egyenlőre a sorsra bízom. Most arra gondoltam, hogy 6 hétig délutános, megint 0 esély lesz a babára. Viszont ebben a ciklusban LH tesztelek, így hogy nem lesz velem, nem tudok rágörcsölni a szexre, de megtudom hogy naptár szerint lehet e ovum. Tudom hogy minden ciklus más, de egy próbát megér :)
2020. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha nem aktív a párod akkor hogy akartok gyereket? Ilyenkor azért sűrűbben kell, főleg a peteérés környékén.
2020. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!