Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Szóval letételem volt 1 évvel ezelőtt de nem kapartak csak inekciót adtak ...azután mingyá elkeztem szedni a fogamzásgátló tablettát azt is egy évig mar... 4 hónapja már nem szedem és mindig próbálkozunk hogy teherbe essek a párommal ...de mindig nem... fogamzásgátló után gondolom elkellett volna mennem de nem mentem... szerintetek már nem lehetek terhes ??? Mert tényleg mindig probalkozunk még pisilni sem megyek utána de nem esek teherbe ?? Lehet e még nekem gyermekem?? Nagyon stresszelve vagyok már

2020. máj. 7. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Jobb is...
2020. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tessék?
2020. máj. 7. 12:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne jobb 😣
2020. máj. 7. 12:32
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg az írásodra gondolt az előző.

Mondjuk szerintem is jobb lenne, ha legalább az általános iskolát elvégeznéd egy négyes eredménnyel, mielőtt gyereked lesz.

2020. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!


Nagyon sok oka lehet annak, hogy nem sikerült még teherbe esned. Fogamzásgátló szedése után akár fél év is lehet, mire minden helyreáll a hormonok terén. Türelem.



Most pedig az előttem szólók miatt írom amit írok. Sajnos tényleg borzalmasan tanulatlannak tűnik a kiírásod.


Fogalmazni egyáltalán nem tudsz, mondatot tagolni sem (ez még a neten olykor el is nézhető), de még a saját gondolataidnak is csak a felét írod le. Helyesírásod is borzalom. Ilyen kiírás mellett nehéz megállni, hogy ne írjuk le, hogy tessék elmenni tanulni! Olvassál könyveket. Egy édesanyának több dolga is van, mint gyereket szülni. Nevelni, tanítani is kell.


Biztos vagyok benne, hogy megbántunk ezzel a kritizálással, de csak olvasd végig amit írtál. Sok 3-4 évesnek is szebb a megfogalmazása, ha elmesél valamit, vagy feltesz egy kérdést :)

2020. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehetsz terhes. Egészséges, fiatal pároknál is 1 év az, ameddig teljesen természetes, ha nem sikerül, és csak 1 év után kell orvoshoz menni. Nem minden párnak sikerül azonnal, nem is értem, miért számít erre mindenki. Ha egy év után sem sikerül, érdemes kivizsgáltatnotok magatokat - téged is, a párod is. Sok sikert!
2020. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Az is probléma, hogy eredetileg az egyéb kérdésekbe tetted a kérdést.

Ott eleve nincs sok szakember - de még nagyobb gond, hogy látni belőle, hogy gondatlan, nemtörődöm természeted van, ami egy anyának nagyon nem jó!

2020. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarod előbb elvégezni az általánost legalább? Mert úgy néz ki, hogy a magyar nyelvet nem sikerült elsajátítanod. Ezt adnád tovább egy gyereknek?
2020. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
No aki olyant írt hogy nem tudok írni meg olyan kommentokat ami ehhez vonatkozó azoknak üzenem hogy igen is tudok és végeztem a sulit is rendesen! Telefon miatt nem esik jó, bonyolult meg a stressz az ami most bennem van nem a helyesírás ha nem arra válaszoltok ami a kérdés akkor inkább hozzá se szóljatok! A jó választ akartam hallani, tanácsokat stb . Nem a ti hülyeségeteket. Amúgy ezt nem is használom azért tettem egyéb kérdésekbe. De mit magyarázkodjak. A normálisak nem szólnak hozzá, akikre szükségem lenne. Amikor rá jöttem gondoltam hogy tanácsok. De hát az ilyenek csak ezt tudják😉 várom a normális hozzászólókat...
2020. máj. 7. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi itt azt látjuk, hogy hibát hibára halmozol.

Ezek után még neked áll feljebb?

Na, így aztán nem is fognak majd idejönni azok, akik a normális válaszokat írják.

2020. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!