Lányok valaki?

Figyelt kérdés
Lentebb
2020. máj. 7. 14:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Valaki segítsen aki okosabb mert már nem értem

Febr. 20 - 23 ig volt meg (4nap) Márc. 16-19ig

Ápr. 10-13 ig. 4 naposak a menzeszeim. Elvilegben 25naposak a ciklusaim.


Áprilisban együtt voltunk a párommal 19. És 21 volt az ovuláció. 22 is együtt voltunk (bár nem tudom az számít e)

Ovukor nem tudtunk együtt lenni sajnos

Lehetséges hogy meg fogant a baba a 19edikei együttlétből?

Május 5kellett volna meg jöjjön de nem jött semmi és nincs is rá utaló jelek hogy meg jönne.


Menstruációs naptárat használok, eddig mindig az szerint jött meg amit ki írt de most nem jött.


Tesztet nem csináltam mert múlthónapban 3x teszteltem és persze meg jött . és nagyon elvoltam keseredve most nem szeretnék.

2 éve próbálkozunk és semmi


Az lenne a kérdésem hogy bizhatóak ezek a naptárak? Ciklus.hu is ezt az időpontot adta ki hogy meg jön, meg azt az időpontot ovulációra.

Valós hogy tényleg akkor lett volna ovu és hogy 5dikén kellett volna még jöjjön?

Ha nem így van akkor valaki kiszámolná nekem mert akkor nem értem mikor van ovu ha nem jók ezek a naptárak

Kicsit hosszú lett, köszönöm ha elolvastad.



Csak így engedte ki.

2020. máj. 7. 14:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Tehát ha jól értem akkor a teherbe esés a cél.


Mindenképp tesztelnék és várnék, lehet front vagy vmi miatt késik.

2020. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig teszt nélkül 🤷🏼‍♀️ Lehetsz terhes is és az is lehet, hogy késik. Gondolom nem te vagy az atomóra. Ne haragudj nem akarok bunkó lenni, de tényleg nem tudom mit szeretnél hallani. Lehetsz terhes és ezt te is tudod. Csak a teszt mondana meg, hogy az vagy e. És ezt is tudod. Akkor mi a kérdés? A naptarak pont annyira pontosak mint a menstruaciod átlaga, mert hogy atlagolnak általában. Ettől neked meg késhet. Vagy lehetsz terhes.
2020. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Várj, előveszem a varázsgömböm.
2020. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tessék tesztelni!!

Az időpontok alapján simán összejöhetett. Hőgörbét vezetsz?

Megy a drukk! :)

2020. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj egyet, nagyon biztato :)
2020. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat! :)))

És az lett volna a legfőbb kérdésem hogy mennyire bíztok ebben a naptárakban. De persze a testet nem egy naptár dönti el ezzel is tisztában vagyok.

Egyébként vicces de azt írja hogy késik 2 napja 🤣🙏🙏🙏🙏🙏

Reggel tesztelek egyet.

Délutániból már nem merek.

Hát remélem ott lesz a kis kincs💘

2020. máj. 7. 16:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Hőgörbét nem vezetek.
2020. máj. 7. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem használj Lh tesztet. Az, hogy a naptár szerint mikor van ovud csak egy fikció kb. Nekem 14 napos a luteálisom, de van akinek 17 másnak meg 12. Szóval ez alapján nem biztos, hogy pont akkor van ovud amikor mondja. A naptár csak egy kis támpont. Hőmérőzés is jó dolog, de az bonyolultabb mint az Lh teszt. :)

És tesztelj holnap. Írd meg mi lett. Sok sikert

2020. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a naptárban semennyire nem bízok, csak LH tesztben. Ha kitapasztalod, hogy melyik érzékenységű a megfelelő és melyik napszak az ideális, akkor pikk-pakk megvan az ovu napja, majd utána a "nemvárt" napja. Nekem ez vált be.
2020. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!