Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már, hogy tévedett...

Előfordult már, hogy tévedett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy negatív volt a teszt és mégis terhes voltál
2020. máj. 7. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy csak 10 nap késésnél mutatta ki.



Az ritka, hogy egyáltalán nem.

2020. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Első teszt pozitív lett, második negatív, végül a 3. is pozitív, és valóban terhes voltam.
2020. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hányadik napon teszteltetek? Milyen teszttel?
2020. máj. 7. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Selejtes tesztet már kifogtam, de tévedni még nem tévedett. Nekem negatívot csak türelmetlenség miatt mutatott-terhesség esetén. A számított ovuláció utáni 13-15. napig ha negatív a teszt és mensi sincs, akkor elmennék dokihoz.
2020. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az aktus óta eltelt mondjuk 20 nap, akkor mutatnia kell. Ha az negatív, akkor nincs baba. Ha korán teszteltêl attól lehet még negatív. Tesztelj még egyet pár nap múlva.
2020. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A selejtes tesztek mutathatnak negativot akkor is ha egyébként terhes vagy, ritkán de igen előfordul hogy a teszt hamis eredményt mutat és a negativ gyakrabban téved mint a pozitív, ezért kell több tesztet csinálni nem csak egyet
2020. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!