Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle, száradás után halvány...

Facelle, száradás után halvány csík?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ez messze nem pozitív, elkönyveltem negtaívnak, szimplán kíváncsi vagyok, hogy tapasztalt valaki ilyet ezzel a teszttel? Eddig sosem jelent meg rajta semmi és száradás után is hómező maradt.


[link]


2020. máj. 8. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez hómező most is, ahogy te nevezed. Kinagyítva se látok 2. csíkot.
2020. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én ezen semmilyen halvány csíkot nem látok, de lehet csak a kép nem adja vissza.
2020. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljesen negatív.
2020. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen negatív
2020. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok második csíkot. De ha te látsz az csak a reagens helye.
2020. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Én latom rajta, de extra halvany es keprol lehetetlen a szinet megallapitani.

Es vsgy 4. nekifutasra lattam meg.

2020. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hanyadik dpo-n vagy?
2020. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Ahh, én látom mire gondolsz. Egy ugyanilyen tesztet vizsgalgattam hétfőn órákon át, reménykedve.

Be is tettem egy kérdéshez, ott összegyűltünk páran csajok, akiknek most hó elején volt a nemvart. Én negatívba kellett tegyem, annyira halvány volt az a csík, hogy fotózva nem látszott másképp.

[link]


Természetesen másnap megjött, így most már tudom, hogy ez csak a reagens helye volt. :(

2020. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igazából csak egy ciklus elejei védekezés nélküli akciót teszteltem, mert nem hagyott nyugodni (17 nappal a teszt előtt történt). Kisebb csoda lett volna, ha baba lesz belőle, igazából azon lepődtem volna meg, de ha így is lett volna, már bőven mutatnia kéne a tesztnek. Még egyszer köszi!
2020. máj. 8. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor valoban csak a reagens helye, olyan 8-9. dpo-n meg esetleg lehetett volna belőle valami.
2020. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!