Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 36,8as alaphő nagyon magas?

A 36,8as alaphő nagyon magas?

Figyelt kérdés
Pár hónapja mérem a hőmet és azt vettem észre, hogy az alaphőmérsékletem hónapról hónapra egyre magasabb. Kb fél évvel ezelőtt még 36,5 körül volt az alaphő, most meg már 36,9. Sőt már soha nem megy le szinte 36,8 alá a hőmérsékletem a follikuláris szakaszban sem. Ovu után meg 37,2-3 körül van. Ez nagyon magas?
2020. máj. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alaphőnek ez magas.Cserélj esetleg hőmérőt, hátha az szórakozik veled.Illetve napközben is méregeted vagy csak reggel,ébredés után azonnal?
2020. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, mindig csak ébredéskor, mindig ugyanakkor.
2020. máj. 8. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, szerintem, ha amúgy nem vagy beteg, jó ez.

Nekem mensi után pár napig van a legalacsonyabb hőm, ami 36,6 körüli. Ez pár nap. Utána emelkedik fokozatosan: 36,8 pár napig megint. Félidőtől 37-37,2. Pont most is megmértem, és ma is 37,1 volt már délután 6 körül. Elvileg nem vagyok beteg, nem is érzem rosszul magam. Ilyen és kész.

2020. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, annyi, hogy én nem reggel, hanem délután/este mérem.
2020. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem az a furcsa, hogy régebben sokkal alacsonyabb volt és fokozatosan emelkedett egyre jobban, minden hónappal egyre magasabb lett. Azt olvastam, hogy ez jelenthet gyulladást a szervezetben. Hétfőn irány a doki :)
2020. máj. 8. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt orvoshoz mész,tényleg próbálj ki egy másik lázmérőt.:D
2020. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk tavaly nyár óta ugyanazzal mérem szóval lehet benne valami :DDDDD
2020. máj. 8. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Este a legmagasabb. Ne akkor mérd!

Nekem 36 körül van mindig. Van hogy 35.8

A tied kicsit magas.

2020. máj. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem magas, az enyèm gyerek korom óra mindig ennyi, ès hónapok alatt is sokat valtozhat,, sok minden befolyasolja àm. Nekem mist terhesen az első trimesterben àllandóan 37.2 .3 .4 is volt..ez ilyen.
2020. máj. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!