Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi a valoszinu...

Glauess kérdése:

Szerintetek mennyi a valoszinusege hogy teherbe esek? Vagy inkabb menjek el ugyeletre es irassak fel 72 orasat?

Figyelt kérdés
A baratommal most voltunk egyutt es belem elvezett. Sokaig szedtem fogamzasgatlot tobb eve viszont most egy honapja nem szedtem. Ma Reggel kezdtem el ujra szedni
2020. máj. 9. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irass fel, és máskor legyél okosabb.
2020. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ehhez mi köze annak, hogy valamikor egy hónappal ezelőtt szedtél valamit, vagy hogy a fogantatás után újra elkezdted szedni.

Ha nem akarsz terhes lenni vagy később abortuszra menni, akkor vegyél be esemény utánit, máskor meg legyen több eszetek.

2020. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irasd fel.
2020. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen... ilyenkor még termékenyebb is vagy.szokták ajánlani aki nehezebben esik teherbe hogy szedjen pár hónapig gyogyszert majd közvetlenul elhagyás után probalkozzanak.
2020. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En bevennem azt a tablettat.
2020. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha ma kezdted el szedni, az azt jelenti, hogy a menzeszed első napja van, mivel a tablettát akkor kell elkezdeni szedni. És ha úgy tettél, akkor azonnal véd.

Ha voltál olyan hülye, hogy csak úgy elkezded egy random napon, akkor nyilván szart se ér és menj el esemény utaniert.

2020. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!