Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett úgy valaki terhes, hogy...

Lett úgy valaki terhes, hogy ovulációkor egyūtt volt a párjával, de előtte még megszoptatta a babáját?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire gátolja a teherbeesést? Sajnos legtöbbszõr csak este tudunk egyūtt lenni, amikor megszoptattam, és elaludt már a kicsi. Szeretnénk gyereket, próbálkozunk is, csak most átfutott az agyamon, hogy így teherbe tudok egyáltalán esni? Sikerült ilyen kõrülmények között valakinek? Vagy ez nagyban megnehezíti a dolgot?


Válaszaitokat előre is köszi! :)



2020. máj. 9. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg volt ovulációd, akkor persze. Tudod pontosan, mikor volt ovud? Igazolta a hôgörbe és a méhnyaknyák is?
2020. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
A szoptatás fogamzásgátló hatása max 6 hónapos, kizárólagosan szoptatott baba eseten működhet.
2020. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es! Hőgõrbe és nyák szerint megvolt az ovum, voltunk is akkor együtt.


2-es! Igen, azt tudom, hogy 6 hónapig véd a szoptatás, vannak ilyen kritériumok. Ő már rég elmúlt 6 hónapos, eszik is rendes ételt naponta 5-ször, de néhányszor még szopizik. Csak ugye az a kérdés, hogy nincs e valami fogamzásgátló hatása, ha aktus előtt szoptatok kõzvetlenül. (Bocs, ha butaságot kérdezek, de erről nem olvastam még semmit!)

2020. máj. 9. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Van akinek nagyon

Van akinek semennyire


Nekem ciklus nélkül az első védekezésmentes hónapban napi 628 szoptatás mellett fogant a fiam..


A terhességet végigszoptattam

2020. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval fifti-fifti. Ki mennyire szerencsés. Hát, jó lenne, ha már én is az lennék. Gratulálok a gyermekeidhez 4-es! :)
2020. máj. 9. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Köszönöm


6-8 szoptatást akartam írni

2020. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korig sem véd, ez baromság. 12 és 13 hónap a legkisebb korkülönbség a gyerekeim közt, sosem kaptak tápszert. 😊
2020. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!