Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy egy vetélés...

Előfordulhat hogy egy vetélés helyére billenti a hormonokat? Esetleg ezért lehet utána könnyen teherbeesni?

Figyelt kérdés

Rendszertelen ciklus, menstruáció előtt és után napokig tartó pecsételés. Teherbeesési nehézségek....

Ma múlt el missed ab után már a második menstruációm. Nem volt előtte barnázás. Pont olyan lett mint 20 évesen volt. Akkor könnyen összejött a lányom. 4 nap alatt véget ért, nem 8-10 napig tartottak.


2020. máj. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elképzelhetőnek tartom.
2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egy hamarabb véget érő terhesség is ilyen-e, de mi az elsőre 6 évet vártunk, utána pedig hipp-hopp megfogantak a kicsik. Szóval lehet benne valami. 😊
2020. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy tényleg így van. Most kezdünk újra próbálkozni.
2020. máj. 9. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Kitisztul a méh, sokkal könnyebben megtapad. Nekem ezt mondták amikor vetéltem.
2020. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvetlétem rá 6hónapra megfogant a baba. Elötte évekig próbálkoztunk.
2020. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják hogy spontán vetélés\missed ab után hamarabb esel teherbe.

Nekem a spontán vetélés után a 3. hónapban sikerült a baba. Most vagyok 20 hetes :).

2020. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!