Terhes lehetek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátommal 15 napja voltunk együtt utoljára (ovuláció után 4 nappal). Védekeztünk természetesen, és nem volt semmi gond, az óvszer is rendben volt, nem érintkeztem még csak az előváladékkal sem. Most viszont 5 napot késik és, amikor meg kellett volna jönnie volt egy fél napos barnázásom. Közepes mennyiségű, világos barna folyás volt és kb délután 3ig tartott. Nagyon meg vagyok már ijedve, mert pont azon a napon volt amikor beágyazódás is lehetett volna (!). És ezt nem tudom mire vélni. Viszont figyelembe véve ezt a sok kését, oké máskor is volt már 1 hetes késés, de akkor is. Általában eléggé sok jele szokott lenni annak, hogy megjön. Most viszont nem volt semmi, se mell fájdalom, se has szúrkálás, se semmi. (Ezt annak tudtam eddog be, hogy körülbelül egy hónapja nem feküdtem le a párommal, ez a 11 nappal ezelőtti eset óta. Ha ennyi idő kimarad, mindig felborul a hormonháztartásom, és ilyenkor minden más mint általában, többek között ilyenkor szokott késni a legtöbbet.)

Mióta ez a barnázás volt, azóta viszont fájnak a melleim is. De ezt a barnázást nem tudtam mire vélni. Csináltam teszteket, hármat. A háromból kettő tisztán negatív lett. A harmadikat ma reggel csináltam, ez egy kicsit furcsa lett. Expect classic-ot vettem a drogériában. Nem tudom milyen a vélemény róla. Na mindegy. Ez úgy néz ki, hogy először tisztán negatív lett, megvártam a 15 percet, ami után már nem értékelhető a teszt és megnéztem akkor is, de nem láttam rajta semmit. Most viszont a második csík elindult a két végéről és kb pont annyira látszik mintha egy szösz lenne rajta. Csík nincs, csak ha telefon vakunál nézem. Nem tudom ez így mennyire érthető. Képen semmi nem látszik, azért nem mellékeltem. Valami tanács vagy vélemény esetleg? Mi lehetett ez? Köszönöm szépen a válaszokat.


2020. máj. 10. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, túl gondolod. Késik, vagy épp kimarad. Ez van. Nekem is van amikor hatalmas tünetekkel jön, meg van amikor mint derült égből villám csapás. Van amikor 2 óránként cserelem a betetet, van amikor napi 2 is eleg lenne.
2020. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!
2020. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi van a barnázással!? Az akkor mi volt? Én nagyon félek. Köszi a válaszokat!
2020. máj. 10. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy.... NEM VAGY TERHES! Menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad ha sokat késik vagy ezután sem jön meg.
2020. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem vesztegetem az időt arra, hogy körülírjam, mekkora ostobaság ez a kérdés és milyen felesleges volt regényt írni. Maradjunk annyiban, hogy nem vagy terhes.
2020. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barnázás hormonprobléma.
2020. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!