Kiszakadt óvszer?

Figyelt kérdés

A ciklusom 6.napján vagyok, kb 3 nappal a menzeszem vége után, és még bőven az aktus vége előtt kiszakadt a gumi, azonnal észrevettük és kicseréltük. Ezelőtt egyébként 5 évig szedtem fogamzásgátlót (1,5 hónapja nem szedem már) de abba kellett hagynom (magas a kockázat a trombózisra nálam).

Így mennyire lehet ebből gond?



2020. máj. 10. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Kevés az esélye. De a kiszakadt gumi a béna feltétel miatt van, vagy kicsi a méret.
2020. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ciklus 6. napjján (az elsö vérzésmentes napon) szakadt ki. Azt mondta mindenki, hogy nem igazán esélyes a terhesség, ennek ellenére ikreink lettek.

Az meg teljesen lényegelen, elötte meddig szedtél fogamzásgátlót, mert rengeteg mindenkinél elég, ha egyetlen szemet kihagy és már terhes is.

A helyedben feliratnék 72 órás tablettát, ha semmi esetre sem jöhet szóba egy gyerek.

2020. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
2: a nem igazán esélyes és a lehetetlen közt ordít a különbség. Csak annak lehetetlen teherbe esnie akinek nincs méhe.
2020. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a közelében sem volt hogy elmenjen, ekkora lenne az esélye?
2020. máj. 10. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha számokat szeretnél látni, akkor az esély kb. 0,2% a teherbeesésre... Nem lehetetlen, de minimális.
2020. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg még valami nem szanaszét szakadt a gumi hanem csak egy apró lyuk lett az oldalán (a tetején a spermazsák érintetlen, attól feljebb volt). Utólag néztük meg este és vizet engedtünk bele és csak ott jött ki. Ez számít?
2020. máj. 10. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már lényegtelen, de így esélytelen a terhesség. Én biztos nem vennék be emiatt esemény utánit.
2020. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt egyáltalán lényegtelen köszi a választ neked is
2020. máj. 11. 10:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele ment volna is csekely esely lenne, igy meg szinte semmi. Biztosan nem dobnek a szervezetemre atombombat.
2020. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rá 6 napra éreztem minimálisan a peteérés jeleit(sűrű, áttetsző nyák), de leginkább a 7-8.napon az aktus után(akkor volt sok a váladék). Addig gondolom ha került is belém előváladék, nem élnek el, nem?
2020. máj. 22. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!