Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet csinálnom?

Érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Kérlek ne hurrogjatok le, tanácsra van szükségem


Áprilisban 29.-én megjött két pozitív teszt után, de 7 nap helyett csak 2 nap volt és nem volt erős sem.


Volt már terhességem és hiába a mensi, érzem azt a tipikus hasszurkát, hüvelynyillalást, hányingerem van egy hete folyamatosan és ma irtózatosan szédülök is pedig vérnyomás, cukor rendben és lázas sem vagyok.

Érdemes tesztet csinálni vagy esélytelen, hogy baba lenne?



2020. máj. 10. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 nap? Tehát nem normál menstruációróo beszélünk... Én csinálnék, aztán dokihoz kéne menni...
2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mar a gyanusan mámilyen menzesz után csinaltam volna. Pláne, h előtte pozitiv volt.
2020. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltam, mert a mensi napján már halványabb volt, mint az előző, így gondoltam elkezdett kiürülni
2020. máj. 10. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el, hogy "nem érdekel", hogy terhes maradtál e vagy sem! Mármint, hogy számodra kérdés, hogy csinálj-e tesztet vagy se!!!Egyértelmű, hogy csinálni kell!!
2020. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit ha csinálsz tesztet, legalább tudod a dokinak mondani.
2020. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. máj. 10. 17:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem nem akarom tudni, csak nem akarok hülyének tűnni, hogy vérzés után tesztelek. Két nap mensi volt meg utána egy barnázós nap, de a hőm is leesett, azt ugye a progi tartja fenn, ha leesett már nincs annyi progi.. furák a tünetek de beképzelni sem akarok semmit
2020. máj. 10. 17:38
 8/8 anonim válasza:
Anyukának is ilyen volt mikor a húgommal volt terhes
2020. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!