Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ez a beágyaz...

Szerintetek lehet ez a beágyazodás jele?

Figyelt kérdés

ovu teszt alapjan 05.05,05.06.an voltam.pozitiv 05.07.mar negativ

elvileg minden ugy ment ahogy kellett.

ma kezdtem érezni hogy a jobb oldalon szurkál a hasam

korai meg a beágyazodásra fogni?


2020. máj. 10. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Korai nagyon, 3. dpo-n vagy még csak. Türelem, kitartás, drukkolok!
2020. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korai, mert a beágyazódás ovuláció után 7-10 nappal kezdődik egyáltalán. A repedés helyét érzed.
2020. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódást a nők nagyon nagy hányada, a többsége nem érzi. Sőt, nagyon kevesen érzik. A folyamat kb. 10 nap alatt zajlik le és a megtermékenyítés sem feltétlen azonnal történik. Tehát bármit érzel, annak semmi köze a terhességhez, vagyis nem azt érzed. Mert még nem érezheted.
2020. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

eppig a peteerest sem ereztem es most az is eleg erezheto volt(closty utan vagyok,volt 2 nagyobbacska tuszom)

2020. máj. 10. 17:42
 5/6 A kérdező kommentje:
sejtettem h ez mas lehet mivel meg tényleg korai de volt aki megállás nelkul osztotta h ez lehet ha az ...ezertis mertem feltenni a kérdést
2020. máj. 10. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt is okozhat ilyen “tüneteket”. Én akkor éreztem fura szúrkálásokat mikor meg kellett volna jöjjön. De nem jött, 4 napja teszteltem pozitívat.
2020. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!