Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szedek fogamzásgátlót. Múlt héten meg is jött a megvonásos vérzés, amikor szokott. És 4-5 napig tartott, ahogy eddig is. De mégis aggódok. Feltűnt, hogy nőtt a mellem, az étvágyam is nagyobb lett, fáradékonyabb is vagyok, vagyis napközben is tudnék aludni egyet. Valamint érettségi miatt órákig nem ettem rendeset, és amikor már éhes voltam egy kis hányinger is rám jött. Lehet csak paranoiás vagyok.

A válaszokat köszi!



2020. máj. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy. Nem terhes.
2020. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Lassan már az is terhesnek érzi magát aki kukit még nem is látott 😢😢😢😢
2020. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hogy nem látott még kukit? Istenem...


Nyugi nem vagy terhes, lehet inkább beképzeled.

2020. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hármas! Nem rá írtam, hogy nem látott még kukit...csak lassan már sokan olyan hülyeségeket kérdeznek, hogy hiába szed fogamzásgátlót, hiába menstruál akkor is azt hiszi, hogy terhes! Kismillió ilyen kérdés van itt, hogy magzatmozgást érez, de minden teszt negatív hónapok óta és menstruál is...meg terhes tünetei vannak mert émelygett egyet. Na az ilyenekre írtam, hogy lassan az is beképzeli, hogy terhes tünetei vannak aki még kukit sem látott.
2020. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem látunk a méhedbe. Egy terhesteszt meg fog nyugtatni. De ezek a tünetek mástól is lehetnek.
2020. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!