Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászati vizsgálat...

Nőgyógyászati vizsgálat okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam, azóta fáj a hasam, folyamatosan feszül, néha nagyon erősen begörcsöl. Azt mondta a doki, látja, hogy volt peteérésem. Nem tudom, pontosan mikor, de az is lehet, ha sikeresek voltunk, most van/volt nagyjából a beágyazódás. Persze ez csak feltételezés, de ha így van, okozhatott gondot a vizsgálat és fájhat amiatt a hasam?
2020. máj. 12. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2020. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igen. Nőgyógyászati vizsgálat után nekem is szokott fájni/görcsölni.

Beágyazódás nem lehetett még mert az több nap/1 hét.

2020. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Jöhet még.


Ezt a beágyazódást nem értem. Miért nem lehetett?

2020. máj. 12. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én értem félre de a peteérés és a beágyazódás között azért eltelik 1 hét. Tehát ha most volt peteérésed mert látta utána nem lehetett egyből beágyazódás. És ugye tegnap voltál orvosnál.
2020. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosítok. :) Látta, hogy a hónapban volt peteérésem.
2020. máj. 12. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, amikor begörcsölt pár órára (menzesz előtti napokban) biztosan terhesség nélkül is, amikor jól megnyomkodta a méhemet. Szóval ez nem egy tuti tünet, ha erre gondoltál. De ettől még lehet majd sikeres is akár, tesztelj majd, ha késik, az hamarabb lát bármit, mint a doki meg a tünetek.
2020. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy ez egy tuti tünet, hanem hogy ha esetleg sikeres volt a beágyazódás, árthatott-e a vizsgálat és ezért fáj mindenem.
2020. máj. 12. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezen kár agyalni. Lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy csak meg fog jönni. Van akinek már két héttel előtte görcsöl, és minden hónap is lehet más. Csak beleőrülsz, ha ezen gondolkodsz a tesztig és a tüneteidet figyeled. Vegyél be egy görcsoldót, ha nagyon rossz.
2020. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem érted a kérdésem.
2020. máj. 12. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!