Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Has szurkálás, nyilalás...

Has szurkálás, nyilalás mensit jelez vagy babát? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Pénteken kellene megjönnie, hirtelen mozdulatoknál nyilal az alhasamba plusz fáj a köldököm körül.

Nem szoktam ilyet tapasztalni, általában már mensi előtt egy héttel majd leszakad a mellem, annyira fáj most pedig mégcsak nem is érzékeny. Meg nem szoktam nyilalgatásokat érezni, aznap mikor megjön görcsölök picit aztán ennyi.


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nálatok volt-e ilyen közvetlenül menstruáció környékén.


2020. máj. 12. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt csak pms tünetek vannak! Ha van baba ha nincs!
2020. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor nem volt ilyen, amikor terhes voltam. Amikor megjött, akkor szinte mindig.
2020. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig szúrkált a hasam menses előtt, és mikor terhes lettem, akkor is szúrkált teljesen ugyanúgy, azért nem is gondoltam, hogy baba van a dologban, csak már 3 hete késett, de mivel úgy voltam vele, hogy biztos meg fog jönni mert szúrkál a hasam, így tesztet se csináltam, csak már mikor kicsit meguntam, hogy még mindig nem jött meg. 7 hetes voltam mikor teszteltem.
2020. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de csatlakozni szeretnék:) Nekem 1,5 hete volt 3-4szer ilyen erős belenyilaló szúrkálásom a jobb oldalon, pedig eddig sosem tapasztaltam ilyesmit. Kérdező, neked milyen jellegű volt?
2020. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!