Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most komolyan emberek...van...

Most komolyan emberek...van valakit itt aki ettől lett terhes?

Figyelt kérdés
Van olyan itt gyakorin, aki tényleg úgy lett terhes hogy az fix hogy nem ment el benne a csávó?
2020. máj. 12. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Volt már ilyen kérdés, többen állították, de én sem tudom elhinni.
2020. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi 6 évig toltuk így a férjemmel. Akkor lettem terhes, mikor szerettük volna és nyilván nem húzta ki. De biztos, hogy ilyen is van. En azt olvastam valahol, hogy nem minden férfinek van sperma az elovaladekban. Nyilván amelyiknek van, ott van valami minimális esély. De hogy konkrétan válaszoljak én egyet sem ismerek. Akik úgy lettek terhesek a környezetemben, hogy nem akarták, az megdöbbentő többségben szüreti mulattsag és hasonló bulik után történt.
2020. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Mi a megszakításos módszert alkalmaztuk kb félévig (vagyis nem ment el bennem egyszer sem, igen fix hogy nem ment el) de a gyerek az összejött
2020. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
3 vagyok azt hozzátenném hogy középidőben amikor elméletben termékeny voltam mindig óvszert használtunk
2020. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Itt a gyakorin fordul elô mindig minden, vagy aki ír annak a valakijènek a valakijèvel esett meg. Itt mèg arra is kèpesek azt irni, hogy van esèly terhessègre ha a kislàny azt îrja, hogy mèg a nadràgot se vette le.
2020. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Van, igen. Az előváladéktól is nyugodtan teherbe lehet esni. A megszakítás nem védekezés! Próbáltam ezt húgomnak is elmagyarázni, mikor boldogan újságolta, hogy nekik milyen jól bevált ez a módszer... Aha ja, egészen pontosan 1,5 évig. Aztán csak beütött a krach, pedig mindent pont ugyanúgy csinálták, időben kiszállt a párja, aztán mégis. Totál lutri.
2020. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Volt gimis osztálytárs 2 is.
2020. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi párommal 4 évig így védekeztünk. Nem lettem terhes, de most viszont babát akarunk és fél éve nem jön.. szóval szerintem ez egyén függő. Van akire csak ránéznek és már terhes is 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Lakótársam úgy volt hogy 3 évig megszakítással védekeztek, addig sose volt baj, aztán egyszer csak jött a baba. Nem volt szüreti bálban. :D
2020. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
12 éve alkalmazzuk, van 3 tervezett és azonnal fogant gyermekünk (természetesen nem megszakításból,egyetlen éles alkalomból, tehát nem mondanám, hogy nehezen esek teherbe). Hozzáteszem nem esnénk kétségbe, ha hiba csúszna a gépezetbe, ezért merjük a megszakítást alkalmazni (titkon még örülnék is, ha "becsúszna" a baba), de nálunk valahogy nem lesz belőle sosem, itt keg kb minden második válaszolónak.
2020. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!