Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamit ajánljáto...

Melyik terhesvitamit ajánljátok, ami gyors felszívódású és jól tartalmazza a szükséges vitaminokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Femibion 0
GAL
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Én femibiont szedek a terhesség tervezésétől kezdve. Most femibion 2-t.

Nekem soha semmi bajom nem volt tőle pl.hányinger, székrekedés, hasmenés stb...

Tudom ajánlani.

2020. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a vitaminokkal, hogy ami valakinek jó, az nem biztos, hogy másnak is.


Hiába ajánlunk valamit, ha te pont rosszul leszel tőle :)

Ez majd akkor derül ki, ha használod. Én orvosi ajánlásra Spirulina algakivonatot szedtem, attól semmi bajom nem volt csak a pénztárcámnak. Majd elevit, gravida és femibion, egyiket se bírtam, székrekedés és erős hányinger lett tőlük. Végül DM-es babamama vitamin vált be. Problémamentes terhesség volt.


Használat alatt derül csak ki bírja e az ember vagy sem. Válassz egyet amelyik szimpibb aztán hajrá :)


Jó egészséget!

2020. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítsd össze az összetevőket. Nem lehet egy lapon említeni a kettőt. :)
2020. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Gravidáról, meg az Elevitről nem hallottam jó tapasztalatokat. Én Femibiont szedtem, a doki szerint a legjobb választás volt..
2020. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül femibion 0-t vettem. :)
2020. máj. 14. 09:55
 6/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Igen, a GAL az messze kimagaslóan maga mögött hagyja a többit tisztán tudományos alapon, szerintem erre gondol #3. Kérlek írd le a femibion 0 összetételét, mert én csináltam egy várandósvitamin összehasonlítást itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. és a femibion volt az egyetlen, amihez SEMMI infót nem találtam a pontos összetevőkről, amiből meg lehetne állapítani, hogy az adott ásványi anyag jó felszívódású-e. Oké, hogy alig van benne ásványi anyag, de azért furcsa, hogy se a gyártó honlapján, sem online gyógyszertárak vagy tájékoztató oldalakon, sem képeken nem látszik a konkrét összetétel, tehát nem az, hogy melyik hatóanyagból mennyi van, hanem hogy milyen formában vannak a hatóanyagok. Pl. hogy az E-vitamin az komplex-e vagy csak alfa-tokoferol, a szelén az a rosszul felszívódó nátrium-szelenit stb. Köszi a segítséged.
2020. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!