Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet? Terhes vagyok?

Mit jelenthet? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi... kicsit szurkál a hasam alja, és fáj a mellem, de furcsán, mert inkább olyan égő érzés van benne, meg kicsit feszül is. Sokszor vagyok fáradt, folyton aludnék, sokszor fáj a fejem, puffad a hasam (ok nélkül, mert nem ettem olyasmit) Tesztet még nem csináltam, mert 36-37 napos ciklusaim vannak és szeretném kivárni a leghosszabb ciklusom. Szerintetek?
2020. máj. 13. 18:40
 1/9 anonim válasza:
67%
Passz
2020. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd a teszt megmondja.
2020. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, nem kötekedni szeretnék, de olyan furcsa, hogy ha valaki azon a napon írja, hogy ma kellett volna megjönnie, ami még tart. Nekem soha nem óramű pontossággal szokott megjönni, van, hogy reggel, van, hogy délutàn, de már este 22 óra körül is volt, hogy megjõtt. Plusz 1-2 napot is késhet. Persze, nyugodtan csinálhatsz tesztet, ha babát szeretnél drukkolok is hozzá!
2020. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig kb csak 2-3 alkalommal volt hogy késett, és mindig hajnalban szokott megjönni... tudom vicces vagy nem is tudom mi, de kb órát lehetne hozzá állítani...
2020. máj. 13. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A tünetek, főleg az álmosság, elég gyanús. Drukkolok!
2020. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is fura, mert amúgy folyton pörgök és mindig kell valamit csinálnom, most meg kb kimenni a konyhába is fárasztó...
2020. máj. 13. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Front van.
2020. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Front van vacak az idő.. nekem napok óta fáj a fejem, olyan vagyok mint a mosott rongy, tegnap még a havim is megjött. A tüneteidből nem lehet következtetni terhességre. Egyik sem kizárólagosan terhes tünet... bár olyan nincs is, max a késő menstruáció.


Sok sikert!

2020. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
En már biztoa tesztelnék egyet.
2020. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!