Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie de...

Ma kellett volna megjönnie de még semmi. De mindjárt megjön érzésem van 2 napja időközönként szerintetek?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk együtt is voltunk peteérés előtt azóta eltelt 14 nap. De közben antibiotikumot kellet szedjek és most nem tudom hogy miért nem jött meg, Lehet az antibiotikumtol? Van egy kevés folyásom és mindjárt megjön érzésem van. Tegnap csináltam tesztet de negatív lett szerintetek lehet baba? Volt már így valaki?

2020. máj. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha továbbra se jön meg, tesztelj. De nem kell már rögtön elbízni magad, ha ma nem jött meg. Hát nem jött meg. Majd vagy megjön, vagy nem, nem hajt a tatár nemigaz? :)
2020. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De addig is reménykedem 🙂
2020. máj. 13. 21:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mikor kellene megint tesztelnem?
2020. máj. 13. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Leggyakrabban az elmaradt mensi napján kimutatja már. De ha esetleg mégsem, akkor én várnék kb 2 napot. Addig vagy megjön, vagy nem és tesztelsz.
2020. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Voltam már én is így.Késett az antibiotikumtól kb.1 hetet.(legalábbis ez már nem egyszer fordult elő,abból gondolom,hogy attól.)Ha nem jön meg,akkor tesztelj holnap.Addigra már mutatnia kell,ha akkor volt ovuláció,mint írod!

Szerintem jelenleg nem baba miatt van,de azért drukkolok!

2020. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Mi lett végül? :)
2020. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Viszont egy héttel ezelőtt egyik éjjel arra keltem, hogy nagyon görcsölök. Azóta mindennap van ez a mindjárt megjön érzés. Tegnap lett volna a nemvárt nap, a mellem reggel el is kezdett fájni - azóta is fáj - de nem jött meg idáig. Tegnap délután teszteltem, és negatív lett. Van valakinek hasonló tapasztalata? Sosem jártam még így, mindig az esedékes nap előtt 1-2 nappal,de inkább aznap szoktak ilyen tünetek lenni csak
2020. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!