Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratám megujjazott párszor...

A baratám megujjazott párszor de előtte Mindig kezett mosott ,es nekem a szamba ment el de igy megmosta a fogat is mielott... lehetek terhes a napokban kene megjonnie de a hasam csak fajdogal picit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha megmosta a fogát is előtte, akkor van rá esély, hogy foggal születik a kicsi.
2020. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem leszel így terhes. Bár, elég furán fogalmaztál, és nem igazán értem, hogy hogyan jön ide az, hogy ő fogat mosott. Nem attól leszel terhes, hogy megmosta orális előtt a fogát. Orális szextől tudtommal nem lehet teherbeesni.
2020. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat ugy h a szamba elelvezett es smaroltunk
2020. máj. 14. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is elég parázós vagyok ilyen téren de ez még nekem is durva.
2020. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feleek h ha maradt valami a kezém es
2020. máj. 14. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Úgy lehetsz terhes ha berakja a farkát. Felejtsltek már el ezt az ujjazos hülyeséget, úgy nem lehet teherbe esni. 39 éves vagyok, sokat szexeltem már, egyszer estem teherbe, amikor akartam és nem használtunk gumit.
2020. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Na és akkor mi vagyunk a szemetek, ha azt írjuk, ilyen tudatlan ember ne szexeljen...
2020. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok! Amint írtam, orális szextől (ha szádba rakja csak), nem leszel terhes. A nemiszervedbe kell raknia az ő nemiszervét, és akkor is számít az, hogy védekeztetek-e vagy sem, szedsz-e fogamzásgátlót vagy sem, peteérés környékén vagy vagy sem, elélvezett e benned vagy sem. Szóval tutira ettől nem lettél terhes.
2020. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!