Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a nemvárt előtt 3...

Egy héttel a nemvárt előtt 3 napig tartó görcs, hasszurka?

Figyelt kérdés

Akiknek nem tetszik, hogy reménykedem, az görgessen tovább!

Jövő héten szerdán kellene megjönnie, az elmúlt 3 napban volt görcs, hasszurka, mától viszont semmi. Elmúlt. Picit a mellem érintésre érzékenyebb.

Lehetett beágyazódás? Volt valakinek így?


2020. máj. 14. 12:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Simán pms-ed van. Tesztelj, ha kimarad a vérzés.
2020. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
PMS. Minek idő előtt bármit is belelátni? Senkise fogja írni, hogy igen, terhes vagy :/
2020. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Úgy értitek, pms-em lehet. Mert ezt ti sem tudjátok. 50-50.

Tapasztalatokat kértem. Természetesen senki nem fogja megmondani, hogy terhes vagyok-e.

Remélem, hasznos válasz is érkezik.

Köszi nektek!

2020. máj. 14. 12:56
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Majdnem minden hónapban szurkál, feszül, görcsöl meg mittudomn még mit csinál a hasam és nem vagyok terhes. Nem kell mindent észrevenni.
2020. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nekem is. Csak nem ennyivel előtte, és nem múlik el. Hanem feszül, addig amíg már azt érzem, szét fogok robbani, és akkor megjön. Ez a különbség.
2020. máj. 14. 12:58
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy mi okozza, mensi előtti időszakban minden tünet PMS tünet. Mivel a terhességi tünetek mensi elmaradás után jelentkeznek.


Beágyazódás meg nem 7 nappal ovu után fejeződik be, hogy érezd, akik érzik azok is csak 4 nappal mensi előtt kb, mert akkor tájt fejeződhet be. Persze nyilván reménykedni szabad, aki babát szeretne minden nap reménykedik, de hidd el nincs kizárólagós babára utaló tünet. Most, ha azt mondja Juliska, hogy neki így lett babája, akkor boldog leszel és jobban terhes vagy sem? :) Pár nappal mensi előtt tök érthető ilyet kérdezni, de még biológiailag a feltételezés is abszurd.


(7évet vártunk a csodánkra, szóval tudom milyen nehéz várni, de sose jutott eszembe ilyen, ennyire hamar) Az emberi butaságnak is van ám határa.

2020. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Pms-ed VAN. Ugyanis az esedékes menzesz előtt minden ilyen tünet premenstruációs szindróma, akkor is, ha terhesség van indulóban! Én tényleg nagyon drukkolok, hogy terhes légy, de ezt sajnos ilyen korán nem lehet megállapítani!
2020. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

PMS egy rövidítés, PreMenstruációsSzindróma. Menzeszre vonatkozik,azt előzi meg. Márpedig aki terhes, az nem menstruál.

Igen, reményt ad, ha többen írják, hogy volt ilyen tapasztalatuk.

Nem írtam, hogy mióta próbálkozunk. Nem is ez a lényeg.

Tök jó, hogy én magyarazkodom a saját kérdésemnel. 😄 De igen, lehetséges, mert jövő szerdára nem várom, de lehetett előbb a peteérés a hónapban. Nincs rá pontos adatom, de gyanús volt a naptár szerinti peteérés előtti hét. És így már lehetséges is. Nem is ritka sztem.

Továbbra is várom a hasonló TAPASZTALATOKAT! Köszi!

2020. máj. 14. 13:09
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg ultra buta vagy hallod :(
2020. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Melyik részével nem értesz egyet?
2020. máj. 14. 13:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!