Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta?

Esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Üdv! Ma egy hete voltunk együtt barátnőmmel és csak az aktus végén,vettük észre hogy az óvszeren keletkezett egy nagyon kicsi lyuk,a probléma ezzel,hogy több mint 1 órán át tartott az aktus és én nem éreztem,hogy elélveztem volna,viszont az óvszerben volt ondó vagy előváladék,mert én tenyleg nem éreztem semmit és a péniszem sem lankadt le,korábban ha elélveztem lelankadt nagyon hamar.Másnap délben vett be esemény utáni tablettát,azzal kicsit megnyugodtunk..de ma írt,hogy vérzik,fáj a dereka,hasa,mintha menstruálna,az olvasottak alapján ez a tabletta mellékhatása,de eléggé meg vagyok íjedve,mert ilyen helyzetbe még sose kerültem.Azt sem tudom megérteni,hogy nem éreztem semmit,máskor érzem ha elmegyek,de most nem és ha el is mentem,miért nem lankadt le? Előváladék lehetett?(nem volt benne nagy mennyiség).Együttlét előtt 2-3 órával kb elintéztem magamnak,hogy tovább bírjam.

2020. máj. 15. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eseményutáni egy lób.szó hormonadag, nem csoda. Nyugi nem terhes. Időben bevette és menstruál is. Semmi gond. Legközelebb használjátok rendesen az óvszert: a gumi azért szakad, mert nem megfelelően van felrakva, vagy kicsi a méret!
2020. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, ne ijedj meg. a gumi azért is szakadhat ha nincs elég síkosítás
2020. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ui:Az aktus a menstruációja végét követő 1-2 talán 3. napon történt.
2020. máj. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!